Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek cuki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek cuki?

Figyelt kérdés
Az összes lány ezt mondja rm, de nem tudom, hogy lehetnék "férfiasabb". 16f
2010. okt. 30. 19:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

én ugyan így vagyok csak lányban, kb kinézek 12nek :/

15.l

2010. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Járj harcművészeti edzésekre; az alkatilag is kikupál kissé, meg hasznos tudást is szerezhetsz. Ajánlom pl. ninjutsut vagy az aikidót.
2010. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
gyúrjá vaze, káromkodj jó nagyonat, a mondataid "vaze" szóval kezdd és fejezd be, mondj vicceseket stb és viselkedj úgy mint egy igazi kemény csávó
2010. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

nekem tetszenél, bár kicsit fiatalka vagy

18/L

2010. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
nekem is mindig eztmondják.. inkább örülj neki : D
2010. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
edzél is
2010. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem baj. és szerintem ha neked baj, akkor se sokat tudsz tenni ellene. pl anno a pókember berobbanásakor Tobey Maguire lett hirtelen a lányok első számú cuki fiúja :D hiába volt izmos figura pókemberként akkoris olyan aranyos kis srác kinézete volt. ez ilyen dolog. a "rózsaszín póló" hordásnak ehhez semmi köze csak amióta héhány éve volt ez a divat azóta a primitív korlátátolt "alfahím" parasztok mint a Mr.x nem bírnak leállni a "rózsaszín póló" szajkózásával holott már k.rva elcsépelt és már régen se volt vicces "beszólás". azt hiszik a "cuki" csak azóta létezik mióta rózsaszín póló a divat. de az igazság az vannak különböző ffi típusok (mint ahogy nőknél is) és ez van. de változni fogsz még úgyis nagyon sokat.
2010. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én 180 cm és 85 kg vagyok 10%-s testzsírral és rám is azt mondják, cuki...

Na akkor hogy is van ez? Nyüzüge takony lennék?

2010. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mr X, te én nem vagyok nyüzüg takony, de te egy telibeszart búvárruha lehetsz!

Vagy az is vagy!

:)

28F

2010. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Na azért igénytelen alpári tahóba se kell átmenni!

sportolj, erősíts, növessz borostát, kerüld a csőgatyákat, szűk pólókat. hord laza, bő farmert, egyszerű pólókat, igényes sportcipőket.

2010. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!