Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel férfiben tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel férfiben tényleg valódi hátrány ha nőies italokat iszik?

Figyelt kérdés
Pl. cider-t, édes koktélt, Aperolt stb. szóval kifejezetten lányos italokat és nem ízlik neki semmi férfias, sör, pálinka stb.

jún. 19. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hátrány inkább abban van, ha egy férfi rendszeresen iszik alkoholt és nem az italok fajtájában.
jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ne igyon semmit. És ne higgye, hogy az italoknak van nemük.
jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Férjem is sommersby-t iszik. És?

Mondjuk ő a "férfiasakat" is megissza


(félreértés ne essék, nem alkoholista)

jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan ma már, hogy férfias, meg nőies ital. A csajok ugyanúgy gyakalják a sört, vagy a töményet.
jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én gáznak tartom de szerencsére nincs ilyen problémám.
jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Pasi vagyok.


Nem ízlik a sör. Nem iszom meg. Nem fogok csak azért meginni valamit, mert a társadalom (körülöttem levő emberek 15 éve kb) azt mondja minden alkalommal, hogy "nem szereted a sört?! nem vagy ember!"


Ízlik a fröccs, a cider, a pálinka, a tequila stb.

És tudod mi ízlik még? hogy azt iszom meg, amit én akarok és nem más mondja meg nekem, hogy mit igyak és ihatok. Ezt én egy sokkal gerincesebb és férfiasabb tulajdonságnak tartom, mint azt, hogy más ízléséhez igazodjak.


Ha egy csaj vagy pasi (akárki) azt mondja erre, hogy "hát ez nem férfias", akkor nem érdekel. pont nem érdekel. Egyébiránt szerintem sokkal inkább az a férfias, hogy van saját véleményed és azt nem a társadalmi nyomás miatt változtatod meg, hanem csak akkor, ha valaki tényleg képes meggyőzni.


de az inkább gyávaság, hogy ha az erőfölény (társadalmi nyomás) miatt beadod a derekad és iszod a szerinted sz.r ízű piákat. Mert hogy azok a férfias italok.... vicc


Azért is nem cigizek, mert azt is gusztustalannak tartom, pedig sokat kínáltak hidd el, de kamaszkoromban már volt annyi határozottságom, hogy elutasítottam szinte mindig. Amikor először kipróbáltam rossz volt. 5 év múlva megint. mindenki büdös volt és láttam, hogy ráfüggenek, nem bírják ki nélküle. nekem ez nem kell. akkor se, ha mindenki ajánlja. van saját identitásom és képes vagyok úgy is tartozni egy közösségbe, hogy a cigi nem köt össze. csak azért, mert mindenki azt csinálja, nekem nem kell.


Elkalandoztam.

Visszatérve: szerintem ha női szemmel ez probléma, akkor a nők nem fogják fel a férfiasság valódi lényegét, hogy az ember nem hajlik ide-oda a szélben, hanem stabil pont tud lenni a viharban is.

jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyik ismerősöm tetovált, autó-motor b*zi, benga thaiboxos fazon. Általában nem iszik alkoholt, mert utálja a legtöbbnek az ízét, de ha mégis iszik (évente párszor), akkor vagy cidert vagy csokilikőrt. :))

Én nem nagyon adok ezekre a sztereotípiákra.

jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
nem, inkább az a baromi égő amikor egy felnőtt a neme miatt nem mer csinálni dolgokat.
jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Amíg nem iszik túl gyakran és/vagy túl sokat, addig teljesen hidegen hagy. A felsoroltak amúgy miért “nőies” italok?
jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem érdekel mit iszik, amíg nem iszik sokat.
jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!