Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő viszonylag szép, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő viszonylag szép, és mellé ilyen tulajdonságai is vannak, meg tudja tartani a jó férfit?

Figyelt kérdés
megbízható, hűséges, érdeklődő, odafigyelő, gondoskodó, kedves, van humorérzéke, értelmes, nem féltékeny, nem korlátozó típus, nem tapadós, hagy szabad teret, egészségesen kimutatja a szeretetet, mélyen lehet vele beszélgetni
jún. 19. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Minden beképzeltség nélkül, bennem ezek nagyjából megvannak, mindig is gondoskodó és házias voltam, tehát mindent megtettem az összes páromért. Mégis, volt olyan köztük, aki öt év után egy olyannal csalt, aki nem takarított, főzni nem tudott, az ágyban nem nyújtott nagy teljesítményt (közös barátoknak mesélte, onnan tudtam meg) és még két gyereke is volt. Igaz, én időközben megtaláltam azt, aki pont arra vágyott, amit adni tudok és ő sincs már rég együtt azzal a nővel, de látod, ebből is látszik, hogy nem biztos, hogy egy férfinek az általad jónak gondolt dolgok kellenek.
jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Sok minden számít egy párkapcsolatban, és nemcsak ilyen jól körülírható dolgok, hanem rengeteg önkényes dolog, pl. vonzalom (lehet vki objektíven szép, ha a másikat nem hozza lázba), egyéb traumák és lehetséges személyiségváltozások később, a férfi személyisége (mert kérdés, kinek mi a "jó").
jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!