Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szemében miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében miért vonzóbb humoros férfi mint akinek jó kocsija van?

Figyelt kérdés
Hogy van hogy aki csak viccelődik de semmit felmutatni nem tud azt imádják, mást meg aki komoly dolgokat mutat fel észre sem veszik.

jún. 14. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés nagyon torz...


Mi a garancia arra, hogy a "kocsis" bármit fel tud mutatni és mi a garancia arra, hogy a "humoros" nem?


Nagyon sablonosítasz...

jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Mivan :D megfeszülsz, túlórázol, nagyon erőlködsz, aztán egy jóképű NEET mégis elhappolja előled a csajokat?
jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki humoros azzal jól érzik magukat, nincsen unalom. Egy jó kocsiban meg egy unalmas pasival mit tudsz csinálni? Ültök ketten mint a befőtt és mentek valahová ahol vele szintén unatkozni fogsz. Azért ezt nagyon gyorsan meg lehet unni, aztán autó ide vagy oda.. untasson mást.
jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert a kocsi az csak kocsi. Sok embernek van. De ha az ember párja humoros, jól el tudnak szórakozni, az erősíti a kapcsolatot egymás között, és egy jó légkört teremt. Enyhíti a stresszt és segít a nehezebb pillanatokban.

A kocsi az hozzátesz érdemlegesen egy kapcsolathoz? Nem.

jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos kérdés. De ha már hasonlítsuk a két dolgot: te kivel lennél szívesebben, akinek vonzó személyisége van, vagy aki mellett csak penészedhetsz a kocsiban? Azért elég logikus, hogy a humoros jobb. Ráadásul ki mondta, hogy még nem lehet az életben kocsija. Viszont akinek kocsija van, de vonzó ereje nincs, azon az idő sem fog szépíteni.
jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kocsi egy tárgy,a humor pedig személyiség. Dolgozd fel de a felszínes picsakon kívül a nők nem az autodba szeretnek bele
jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nincsenek "a Nők", konkrét emberek vannak.

Engem személy szerint pl teljes mértékben hidegen hagy, hogy,valakinek van-e autója, a humor meg úgy kell nekem, mint a levegő.

Más meg más.

jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy férfival jàrok és nem egy kocsival.
jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa kérdés. Egy stand up komikus egy este több autó árát is meg tudja keresni. :D
jún. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Hiába ülnék be a pasival egy jó kocsiba, ( ami bár kényelmes) közben mégsem ér annyit, ha halálra unom magam mellette, mert sótlan, humortalan, unalmas stb.

Az én férjemnek pl nincs autója, soha nem is volt, még jogsija sem. Nekem sincs jogosítványom. Autóm volt, de csak a garázsban porosodott, így eladtam inkább.

jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!