Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez zavaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez zavaró?

Figyelt kérdés
Tehát az van hogy imádok mosolyogni és ha plp mekibe vagy burger kingbe megyek mikor kérem amit fogyasztani szereték mosolygok meg akárkivel beszélek mosolygok?
2010. okt. 30. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább ez, minthogy "fa pofa" legyél. :)
2010. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem sok minden húz fel jobban, mint amikor valaki folyamatosan mosolyog.


Mert az oké, hogy boldog, meg hogy jól érzi magát, de az árad az emberből akkor is, ha nem mosolyog. Legyen harmonikus a mosolygás, csak akkor mosolyogjon, ha van valami oka. Ennek nem kell hatalmas dolognak lennie, csak ne vigyorogjon, mint a tejbef@sz.


Számomra az, aki megállás nélkül mosolyog, egy hazug ember, aki így próbálja meg erőltetve kimutatni, hogy boldog. Pedig igazából nem sok oka van rá. Nem egy ilyen ismerősöm volt, belül mindegyik szomorú volt, csak a külvilágot és legfőképp saját magát akarta becsapni, hogy ő tökéletesen jól érzi magát.

2010. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ugy közlekedek a városban hogy folyton mosolygok hanem ha találkozok valakivel ismerős vagy egy eladó akkor mosolygok mikor köszönök meg mikor megyek el:)
2010. okt. 30. 13:22
 4/7 anonim válasza:
Bazz enyire szeretd a hambit ???? XD
2010. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez jó a fiúk szeretik a mosolygós lányokat
2010. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jujj én is így vagyok:D

engem suliba már a tanárok is ugy hívnak h vigyori mert ha karót kapok ha ötöst-ha szidnak ha dicsérnek én mindig röhögök..felszállok a buszra röhögök:D lehet kicsit hülyének néznek de hát ezzel sajna nem tok mit csinálni:D

2010. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) de én csak mosolygok nem röhögökxD
2010. okt. 31. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!