Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért van ez h csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van ez h csak barátkozni akar velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, szeretem de csak barátként tekint rám, de úgy teljes tekintetben(mondta is már 1szer msnen h szeret de csak barátként nem úgy ahogy én szeretném)... Állítólag helyesnek tart, de nem akar semmi komolyat:( pedig elég jól eltudunk beszélgetni és viccelődni is. Tegnap találkoztunk azt dumálgattunk és mondta h a barátnője sok pattogós smileyval mondta h hívjon el engem, mert ő most nem akar kimenni fagyoskodni:) Azt beszélgettünk és előjött ez az msnes téma h csak barátként.. meg h nem e bántott meg, de most mondjam meg h szeretem és akk ez miatt legyen lelkifurdalása mer csak a barátom akar lenni.

A KÉRDÉS---> Miért csak a barátom akar lenni és nem több?


Egyéb tudnivalók: pasijával az utsó 1 hónapban nem jöttek ki vmi jól, a csaj többször is szakított vele, lehetséges h tegnap dobta végleg


lehet h megválaszoltam a kérdést, mer h van barátja de nem erre vok kiváncsi, hanem arra h mér csak barátként tekint rám


2010. okt. 30. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert külsőre nem jössz be neki.
2010. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a visszajelzések alapján elég sok csajnak bejövök, de ezek szerint mégse vok annyira jó?!?!
2010. okt. 30. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy te nem jössz be neki, vagy a "stílusoddal" ijeszted el.
2010. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen a stílus, ő skatepunk én meg mindent hallgatok, de nem úgy néz ki mint egy skatepunk, nem úgy öltözködik, és tegnap eléggé "összemelegedtünk"
2010. okt. 30. 11:16
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és ilyen alfahím beütésem van, de nem vok az a tipikus divatbuz.i aki pink polóba, csőgatyába, nyakában a rózsafüzér, partynamszecsi a fején jah meg a fülében az 1cm es kis "gyémánt" fülbevalóval feszeng... rühellem az olyanokat nem is akarok úgy kinézni
2010. okt. 30. 11:19
 6/8 anonim válasza:

HUyle vagy.. Ha tobszor a tudtodra adta hogy a barátod akar csak lenni akkor ne eroltesd mert csak a lánynak ártassz és elutáltatod magad tole... Várj egy kicsit probáld elfogadni a helyzezez és ha ezekután a lány érdeklodni kezd utánad akkor kérd meg mégegyszer


L

2010. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, keress mást. Később sokkal rosszabb lesz.
2010. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki
2010. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!