Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában szégyen beismerni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában szégyen beismerni, hogy valaki csak lazább kapcsolatot akar és nem együttélőset?

Figyelt kérdés
Saját szubjektív megfigyelésem szerint az emberek jelentős részének nyűg az együttélés valaki mással és megszokni minden oldalát, legalábbis hosszú távon. Az elváltak közül is sokan örülnek, ha nem kell mást kerülgetni és esetleg csak szabadidő eltöltésére van partnerük. Mégis a társadalom szemében mai napig negatívan ítélik meg ezt. Az a normális, hogy együttélni, házasodni, gyereket vállalni, közös családi ünnepeket tartani, nyaralni, stb. Egy ideig elnézik, ha valaki nem így él, de 30 éves kor felett már azt mondják ez "komolytalan" élet.

jún. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért törődsz az ellentábor véleményével? Csináld úgy ahogy neked megfelelő.
jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem szokták mondani, hogy komolytalan az életem, bár én laza kapcsolatot sem akarok.
jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki saját maga dönti el, milyen elvek mentén el. Engem nem zavar, ha valaki külön lakik, gyerek nélkül vagy bármi, az ő élete.

Azonban azt gondolom, hogy ha az ember szereti a párját, akkor vágyik arra, hogy vele éljen. Egyébként mindenkit el lehet viselni heti 3x 2 órán keresztül, szóval így évek alatt derül ki min, ha nem passzolnak össze a felek.

jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Ezzel azért már egyre kevesebben vannak így.


Persze sajnos sokan földhöz ragadtak, gondolkodásban is maradiak, vagy agyilag azon a szinten maradtak.


De egyre többen benne vannak ebben.


Én se ragaszkodok ahhoz, hogy költözzünk össze. Egész biztos, hogy az valamelyikünknek hosszútávon munkahely váltással járna. És valamelyikünk távol kerülne barátoktól családtól is. És minél idősebb vagy ez annál nehezebb.

jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valamit félreértesz, kérdező. Jó esetben nem azért élünk együtt valakivel, mert ezt AKARJUK, hanem mert a másik nélkül nem TUDUNK élni. Nagy különbség...
jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
30 felett ez komolytalan viselkedés, 20 évesen elmegy és jó is, kell is, meg akkor van annak az ideje, de 30 után az esetek többségében csak egy szánalmas hülye aki ezt csinálja, (vannak kivételek persze) elköteleződési problémái vannak és valószínűleg 20-as éveiben elkötelezte magát egy olyan kapcsolatban hosszú időre, amit nem kellett volna. Akivel minden rendben az társat keres, érett felnőtt kapcsolatot ennyi idősen, szövetségest, stb. Ha ilyen jellegű problémáid vannak és nem ért mostanság nagy szerelmi csalódás, vagy családi dolog, akkor elkondolkodtató, hogy miért érzel így. Járj utána.
jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!