Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves nő és 40 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nő és 40 éves férfi kapcsolata miért még megdöbbentőbb ha a férfi nem gazdag?

Figyelt kérdés

jún. 2. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert nehéz elhinni, hogy egy 20 éves diáklány egy apja korabeli pasival bármit is akar kezdeni. FŐleg komolyan.
jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert akkor még cigányos is a hangulata a helyzetnek. Még ha nem is az, a színvonal mindenképp affelé tendál...
jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudok női aggyal gondolkodni, mert férfi vagyok, DE! Én húszonéves egy nálam 20 évvel idősebb nővel voltam kapcsolatban, aki se gazdag nem volt, se szépségkirálynő. Nem is ez vonzott, hanem hogy érettebb volt gondolkodásban és nagyon jól kijöttünk egymással. Közös érdeklődés, hobbik, miegymás.


Hacsak nincs óriási eltérés férfiak és nők között, akkor miért nehéz elhinni, hogy egy fiatal nő vonzódjon egy nála jóval idősebb férfihoz? Miért kell feltételezni minden ilyen nőről, hogy egy aranyásó k....?

jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2


lényegében akkor ez azt jelenti hogy egy 40 éves férfi aki anyagilag átlagos és nem gazdag, az már önmagában értéktelen mint ember?

jún. 2. 18:59
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

4

Nem. De minek kéne egy 20 évesnek egy középkorú pasi, aki hót átlagos? Ismerkedjen a korosztályával. Eleve beteges dolog. Teljesen más generáció és elképzelni sem tudom, miért kéne egy 20 éves lánynak.


23L

jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem gold digger kva akkor más a gixer
jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem,aki 28 éves pont egy 40 éves ember miatt dobott ki a párom..aki 21 éves.Én sem értem s helyzetet.Anyagi oka biztos nincs,mert 3 annyit keresek mint az a hapsi...
jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5.


Egy 165 centis nőnek minek kell 190 centis pasi? Ismerkedjen a saját magához hasonló magasakkal.


Egy átlagos keresetű nőnek minek kell egy jómódú, sikeres, gazdag pasi? Ismerkedjen a magához hasonló keresetűekkel.


Egy átlagos/vékony alkatú nőnek minek kell kisportolt, izmos pasi? Ismerkedjen a magához hasonló alkatúakkal.

jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert mi másért kellhet egy 20 éves fiatal csajnak az apja korabeli öregedő fószer?
jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 9


és ha csak simán szerelmesek lettek?

jún. 4. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!