Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindkettő nemtől kérdezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettő nemtől kérdezem! veletek volt már olyan hogy?

Figyelt kérdés
mindkettő nemtől kérdezem! veletek volt már olyan hogy megtetszett, beleszerettetek, kívántátok barátotok barátnőjét, asszonyát, feleségét? illetve nőktől barátnőtök barátját, férjét? ha igen volt akkor mit tettetek? elnyomtátok az érzést magatokban? volt akinél kölcsönös volt az érzelem?

máj. 30. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Fúh, ilyen nem történt velem és szerintem nem is fog. De ha így lenne nem bőven találkoznék az illetővel társaságban pláne nem kettesben. Tudomásul venném, hogy csak fellángolás az egész ami elmúlik idővel és inkább a párommal foglalkoznék, vele járkálnék ide-oda, dobnám fel a kapcsolatot. Persze ha nem segítene akkor szakitanék vele, de azzal a személlyel szóba se állnék ha nem muszáj.
máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az kb olyan, mint egy családtag. No go zóna.


N

máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Haverom húga számít? Kicsit megdugtam😬😬
máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

"Kicsit megdugtam😬😬"


Mivel nem nagyon, csak kicsit, így belefér.

máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Volt aki tetszett, mit tettem? Semmit.
máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Akkor jó, tényleg csak kicsit dugtam meg, max fél óra volt. És csak a fejét raktam be, a többi beszaladt utána.
máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Hova raktad a fejét? 🤔
máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilvan nem csinalok semmit, volt hogy tetszett baratnom pasija. Es akkor mi van? Sejtheti, kb mindig ugyanaz a pasik jonnek be nekunk. De nagy gusztustalansag lenne kikezdeni vele, nem kockaztatom egy fellangolas miatt a tizeneve tarto baratsagomat.
máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt ilyen. Egyrészt, ahogy a 2-es is írta, úgy tekintek rájuk, mint kvázi családtagra, nem nézem bennük a férfit.

Másrészt nincs sok barátnőm, de mindnek más férfitípus jön be, mint nekem.

máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gabor49 ***** válasza:
63%
igen volt aki tetszett ennyi
máj. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!