Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban a belső motiváció megtalálása?

Figyelt kérdés

Mióta van az új párom, akivel minden jó, békés, kevés a vita, és szerelem van, azóta elvesztettem minden iránt az érdeklődésemet. Már 1,5 éve vagyunk együtt, szóval nem a kezdeti rózsaszín ködről van szó, amikor nélküle semmit nem csinálnál. Egyszerűen el vagyok ernyedve, semmi nem motivál, nincs belső motivációm. Az egyetemmel sem haladok, edzeni is alig járok el. Nem hagytam el magam, nem vagyok elhízva, néha mozgok, kisminkelem magam, járok fodrászhoz, veszek új ruhákat stb. De az az igazi erő, amivel haladnék vagy fejlődnék az életben, kihalt.

Másokkal is előfordul ez? Miért lehet ez? Hogyan oldjam meg?


máj. 27. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted hogyan? Menj el egyedül edzeni, sétálni, tanulni stb. Nem kell 24/7-ben egymás nyakán lógni.
máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!