Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szerelmes belém de ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém de ez a pillanatnyi viselkedés mire utal?

Figyelt kérdés

Ugy kerultunk ossze h sose voltunk szerelmesek csak vonzalom volt meg szeretuk egymas tarsasagat. Mondta és Érzem is rajta h nem szerelemmel szeret, ettől fuggetlen jól elvagyunk szeretjük egymást,jók a közös időtöltések.

Nade ha főzök neki 1 évezredben 1 x(mert nem lakunk egyutt igy nem szoktam) vagy haziaskodok akkor úgy néz ram mint 1 istennőre,ott kotlik mellettem mint 1 kisgyerek csillog a szeme, jön hátulról megolel megpuszil csomoszor. De ez csak ilyenkor van.

Hogyis mondjam, alapjáraton magatol nem olelget csak ritkán. Ha én olelgetem nyi.van visszaolel de ilyenkor h magatol megolel es puszilgat ezt nem lehet megjatszani. A tekintet ami hozzá párosul ilyenkor nem olyan mint alapból mikor megolel megpuszil

Most elgondolkodtató ha együtt élnénk mindennap haziaskodnek akkor belem szeretne? Miért csak fozesnel jön nála elő? Ha csinálok csinálunk bármi egyebet akkor nem látom nála ezt a szerelmes tekintetet. Volt h segítettem az autóját szerelni vagy takaritottam nála stb de nem volt ez a nézés.



máj. 27. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Így csicskítana be hogy főzzél. Tudod mint a jutalomfalatok.
máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ilyenkor csinálja, akkor sajnos ja, igaza van az egyesnek. Így manipulál, hogy kihasználhasson.
máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem élünk együtt így nincs miért főzzek, neki meg van aki főzzön rá szóval éhen nem hal. A másik sose mondja h főzzek uh nemhiszem h csicskitas xd. Nekem kicsit olyan mintha meghatodna h olyanok vagyunk ilyenkor mint a házasok jó értelemben, h nem csak az bán h osszejarogatunk. Nemtom nekem ez a nézés reakció nem megjatszottnak tűnik, Ennyi erővel számtalan alkalommal eljatszhatta volna azevek alatt de csak ilyenkor ilyen. Ha orbitális szexel lepnem, meg sem vágna ilyen csillogó tekintetet meg h magatol bujjon az is rohadtritka max ha én bujok ő vissza ölel
máj. 27. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ha érzel valamit a másik iránt, akkor csak bizonyos helyzetekben érzel, mikor csinál egy adott dolgot? Az a baj, hogy te érzel többet iránta és bemeséled magadnak azt, ami nincs...
máj. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, eléje teszed a kaját és a puncid és örül mint a 🐒 a farkának.
máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a. a fenekedet latja hatulrol.

b. az anyukaja jutt eszebe ami nem éppen pozitiv.

máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól főzhetsz ezek szerint. Először a 10 ujját nyalja meg, jó kaja után pedig jöhet még valami... Ugye? Na ez az, amit szeret, azért ilyen a tekintete, mert tudja, hogy zárul az este. Ha nem szerelmes, persze nem hagy el, de amint jön valaki, akihez tényleg vonzódik, le fog lépni.
máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem kajaval nem fog meg no.. elismerem ha finom az etel de magamnak is tudok fozni..
máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Ünnepi alkalom, ő is máshogy viselkedik.
máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!