Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem biztos benne, hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem biztos benne, hogy le akarja kötni magát = lerázás?

Figyelt kérdés
Egy komoly kapcsolata volt előttem, 3 és fél éves. De már fél éve szakítottak... kétszer találkoztunk eddig, nagyon aranyos velem, de kétszer mégis el lett felejtve a megbeszélt randi. Aztán jött az, hogy nem tudja, le akarja-e kötni most magát, de én meg nagyon tetszem neki... Ez lerázás volt, vagy komolyan mondhatta? És mit tehetnék? Hagyjam a francba vagy próbáljak még ismerkedni vele?
2010. okt. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

igen=igen

lehet, nembiztos, talán, majd= NEM

nem=nem


*női szólások értelmezése


Szal ne erőlködj annyit, fölösleges, ha nem akarja, akkor minek.

2010. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj, ő pasi. :D Bocsi, ezt kifelejtettem... a srác mondta ezt nekem.
2010. okt. 29. 09:28
 3/8 A kérdező kommentje:
És az nem tiszta, hogy akkor miért ír rám, miért keres, miért jött oda másodszorra is, mikor találkoztunk (egy buliban)? Nem lett volna muszáj neki. És írni sem muszáj nekem, meg kedveskedni velem, hogy tetszem neki meg ilyen vagyok, olyan vagyok...
2010. okt. 29. 09:29
 4/8 SzilKa ***** válasza:
Az fix, hogy nincs oda 100%-ig, mert akkor nem jönne ilyen dumákkal. Az, hogy azért időnként mégis keres, az arra utal, hogy talonban tart, ha ló nincs, szamár jó lesz alapon.
2010. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ugyanmár...én sem akartam lekötni magam, de úgy voltam vele, hogy megpróbáljuk, aztán ha nem jó, majd kirúgom. Ez már 4 és fél éve történt. Azóta is együtt vagyunk. A szerelem nem kívánságműsor. Ha jön, akkor jön. Ha meg nem jön, nem tudod erőltetni.
2010. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is szeretném erőltetni, elmondtam neki tegnap, hogy döntse el, hogy mit akar, mert ezt nem játszhatja, hogy egyik nap találkozni akar, másik nap meg már nem. Még nem tudott válaszolni, de ki fogom várni, míg ír.

Erőltetésnek én sem látom értelmét, csak az érdekelne, hogy érdemes még engednem neki, mikor ír, vagy mikor odajön hozzám, akkor ismerkedjek vele, legyek kedves...stb., próbáljam megnyerni, vagy hagyjam a francba és legyek közömbös? Érdemes kiharcolni, hogy engem válasszon, vagy hagyjam, hadd rendezze le magában, ha pedig nem akar, akkor ne legyen velem. Egyébként mikor találkozunk, úgy tűnik, sokkal jobban odavan értem, mikor csak neten beszélünk, akkor kevésbé. :S

2010. okt. 29. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a srácot gyorsan felejtsd el
2010. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugye azt írtaM neki, döntse el, mit akar, ha bizonytalan, akkor meg hagyjuk az egészet... nemrég válaszolt, de sietett, azt mondta ezt holnap megtárgyaljuk. Ha úgysem kellek, mit kell megtárgyalni? Aztán írtam neki, hogyha csak annyit akar, hogy lerázzon, akkor küldjön egy sms-t és lezártuk a témát. De nem küldött. :D
2010. okt. 29. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!