Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak,hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak,hogy egy pasi sűrűn keres és találkozunk majd egy idő múlva nem keres magától?Csak akkor találkozunk,ha én kezdeményezem amit nem utasít vissza.

Figyelt kérdés

máj. 20. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pasiként nagyon nem szeretem, ha folyamatosan nekem kell kezdeményeznem a találkozókat.


Oké az elején nyilván a férfiaknak kell megtenni az első lépéseket, de ha utána is folyamatosan passzív a lány akkor honnan tudjam, hogy komolyan érdeklem-e és nem csak egy szamár vagyok mert nincs ló?

máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Lehet nem volt vmi izgalmas neki a ra di hogy aztán ráfüggjön hogy hanyatthomlok ismételni akarja.

De ha már te akarod akkormár nem utasít el hátha kisül belőle vmi jó is.

máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, kevés az infó. Az is lehet, hogy megunta, hogy folyton csak ő keres téged, az is lehet hogy nem úgy nézel ki a valóságban, mint a képeken és csalódott. Az is lehet, hogy van valakije és nem ér rá már mellette, de ha elintézed a találkozót, azért még benne van, ha tud elmegy rá.
máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ha csak én keresem a másikat akkor egy idő után nem írok neki semmit sem aztán ha arra vár hogy írjak akkor várhat mert kis idő elteltével el is engedtem a dolgot. 44f
máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!