Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesnek a legjobb lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesnek a legjobb lenni szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha választhatnátok hány évesek lennétek örökre?
2010. okt. 29. 00:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

1 éves. Annyi idősen nem lenne semmi problémám, csak böfögnék, bömbölnék, pelenkát píszkítanék, szopnék, meg sokat aludnék.

21F

2010. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a 20 feletti időszak a jó. Onnantól kezdve minden kornak megvan a maga szépsége. Pl. anyukámnak van 1-2 barátnője, akik 45 évesen ezerszer jobban néznek ki, jobban érzik magukat, mint huszonévesen. Ilyen is van.

A gyerekkort azért látja sok mindenki szépnek, mert régen volt, és mindenki csak a szépre emlékszik, de akkor is voltak problémák. Pl. hogy nem engednek el valahova, nem kapunk meg egy játékot stb. A tini korban főleg. Ráadásul mindenki beleszólhat az életedbe. A tanárok, a szülők, még sokaknak kialakulatlan a stílusa, pattanásos a bőrük, nincs elég pénzük stb.

2010. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben 70 lennék. Ágyban párnák közt gondolnék vissza a szép életemre, aztán örökre lehunynám a szemem.
2010. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem a legszebb időszakom 16-17 éves koromban volt, tehát annyi.De most is elég jól érzem magam, de ha nem is örökre, de 1 napra még visszamennék, de jó is volt!

Köszönöm a kérdést, jó volt visszagondolni kicsit.:) 22/L

2010. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Eddig a 16.életévem volt a legjobb akkor már nem voltam elsőéves a középiskolàban megszoktam az új helyet ismertem a várost nem én voltam a legkisebb a suliban volt kis önbizalmam jött a csajozás sok lány barátom volt és az a töménytelen hűjülés a haverokal nem volt gondom semmire hát röviden enyit remélem egyszer még jobb lesz :)

20F

2017. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!