Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart egy jő szex ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamureg kérdése:

Meddig tart egy jő szex ?

Figyelt kérdés
Tudom a pasik órákat fognak emlegetni :)

máj. 18. 11:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
4-es a kicsi gyerek, mikor alszik hogy jön a szexuális életetekhez? Hogy nincs 45 perc vagy akár 1 órátok egymásra? A szex nem abbol áll hogy beteszi és 5 perc alatt kiveszi...
máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Laylah ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként több tényező is befolyásolja ezt az egészet, kezdve ugye azzal, hogy mennyi idő és lehetőség van rá, egészen addig, hogy ki meddig bírja. Viszont az is fontos, hogy milyen a hozzáállás, mi a preferencia. Vannak, akiknek az a lényeg, hogy orgazmusuk legyen, esetleg hogy azt minél hamarabb elérjék, mások szeretik lassabban, kiélvezve a pillanatokat. Saját példámat alapul véve, ha 10 perc alatt kellene lezavarni, akkor esélyem sem lenne pl. orgazmust elérni, ott nyilván az lesz a fontos, hogy a partneremnek jó legyen. Ha van rá akár 1-2 óránk, akkor hosszabb lesz az előjáték, az egymás agyának húzása, nem lesz hosszú percekig tartó tempós behatolás, több lesz a pózcsere, stb. Mi jobban szeretjük kiélvezni egymást, mint gyorsan letudni, mások pedig esetleg pont a lendülettel fejezik ki a vágyukat. Nem vagyunk egyformák. ^^
máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Csak az impotensek emlegetnek órákat mert nekik alig megy. Nem véletken vannak tele ilyen ugyfelekkel a pr.stik.
máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

13-as az impotensnek pont, hogy nem menne órákig, hisz fel sem áll neki.

Ha valaki prostinál nem tud elélvezni, vagy épp nehezen tud, az is lehet, hogy gát van benne és nem tud feloldódni.

Van egy érzésem, hogy egy gyorstüzelő pasi vagy, aki irogy arra ha valaki tovább bírja, vagy tr magad vagy prosti aki mnél hamarabb túlszeretne lenni a dolgon és felmarkolni a zsét.

Nekem, mint nőnek nem egy olyan férdival volt dolgom, akivel esélyem sem volt az orgazmusra, mert olyan hamar elélvezett. Volt olyan partnerem viszont akinsokáig bírta, ezáltal lazán elengedhettem magam, mert tudtam nekem is van időm elélvezni, volt hogy többször is.

máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*irigy
máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hosszú az előjáték, szeretünk játszani egymással egy alkalom minimum 1 óra.
máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az én férjemnek tegnap az volt a baja,hogy nem akar lelenkadni.De biztos impotens,mert birja órákig is.Nem mondom,hogy nincs közte pihenő,de azért egy órát simán lezavar.Mindenki más.
máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%
#11 Mondjuk úgy, hogy van 2-3 gyereked, akik közül mondjuk egy még baba és talán megdögleni sincs időd mellette, nem hogy hajnal 1 ig fennmaradni, hogy keféljetek 1 órát, mikor 5-kor lehet utána felkelni.Lehet így.Napközben meg ott rohangál körülötted 2-3 gyerek.
máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 Vagy te azt képzeled, hogy a gyerek egész életében csak alszik?
máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Addig, amíg el nem megyek.
máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!