Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 srácnak kapafogai vannnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 srácnak kapafogai vannnak az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mééééééért ííííííírsz ígggggyyyyyyyyyyyyyyy?
2010. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csináltaaaaaaaaaaaaaaaaassss!! Lávolná mindenkiiii!!!
2010. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Király L. Norbinak pl. kifejezetten jól áll :)


Egyébként én is hordtam kisebb koromban fogszabályzót (csak éjszakai) és áldom az eszem, hogy akkor belevágtam, és végülis kibírtam. Rémes pókharapó fogaim lennének, ha nem csináltam volna végig azt a pár évet!

2010. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy vagyont lehetne kaszálni egy olyan szűrő feltalálásával, ami az értelmi fogyatékoshoz illő hozzászólásokat detektálja és szűri.
2010. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát ez engem + lepetttt én kkkomolyann megcsinálttam vooollnnaa mégg gondolkozzzok rrrajjjjjta
2010. okt. 28. 14:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagy,akkor le lehet belőle csiszoltatni,aztán tesznek rá egy vékony porcelán réteget.

Viszont ha mély harapás miatt van kapa fogsorod,azzal nem sokat tudsz kezdeni,csak ha átműtteted az alsó állkapcsod.

2010. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jó ok értem én
2010. okt. 28. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!