Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy sráccal, eddig csak olyannal feküdtem le, aki szűz volt előtte, szóval annyira nem zavart a külsőm. De most félek, mert ő még nem látott engem meztelenül és pl a mellem naaagyon kicsi, ezért azt se szeretem, ha ott hozzám szeretne nyúlni. Mivel friss is a kapcsolat, ezért ha lefeküdnénk, akkor az inkább annak lenne köszönhető, hogy külsőre tetszünk egymásnak, de mi van ha illúzióromboló lesz számára az, amit lát? (Amúgy vékony vagyok, leginkább csak a mellem zavar). 18/L
2010. okt. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán szeret úgy fogad el,ahogy vagy. És az lesz a legkevésbé fontos neki,hogy mid mekkora,hameg a tested miatt szakít veled,akor nem is szeret,és sosem szeretett. Hiszen a legfontosabb a belső,és nem a külső. És az ilyen félelmeket meglehet beszélni, megoldást keresni rá együtt,elvégre ezért vagytok 1 pár.
2010. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moonwish ***** válasza:
Térdelj le, fixáld úgy hogy az agyáig hatolj, és észre se fogja venni a problémádat. Másrészt arre nem gondoltál, hogy ruhában is lehet látni milyen kicsi valaki melle? És szerinted nem az első 3 dolog között van amit megnézünk? Ha tapasztalt akkor van szemmértéke, nem fog meglepődni rajtad.
2010. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a melled?Amúgy ismertem egy lányt aki 16 évesen olyan melle volt mint a serdülő lányoknak akiknek még csak most kezd nőni,de ettől még volt barátja.


Az tényleg látszik ruhán keresztül is a mell mérete.Mondhatod neki h. zavar a melled, ha normális akkor nem fog vele foglalkozni.

2010. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leginkább kabátban látott eddig :)
2010. okt. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!