Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy békülhetnénk ki? Segítset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békülhetnénk ki? Segítsetek kérlek, ilyet még sose csináltam.

Figyelt kérdés

Megint össze szeretnék jönni valakivel, akivel csak egy hetet voltam együtt 1 évvel ezelőtt. Akkor visszamentem az exemhez, sajnos. Azóta megint jóban vagyunk, beszélünk is sokat, de csak haverként. Hogy hozzam fel, hogy én még szeretnék valamit, érzek még valamit? Vagy, hogy puhatoljam ki, hogy ő szeretné-e ?

23/L


2010. okt. 27. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha te dobtad őt, egy hét után, akkor ezután is csak játszani fogsz vele. Ezt tapasztalatból tudom
2010. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem játszanék, akkor sajnos olyan volt a helyzet. Az ex visszakönyörögte magát én meg főleg sajnálatból belementem( de még szerettem is, valamennyire). Annak vége lett, azóta mégjobban megismertem a másikat és biztosan tudom, hogy ő kell nekem. Nem vagyok az a játszós tipus, 8 év alatt csak 2 barátom volt, meg ő...
2010. okt. 27. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő mit akar, lehet, annyira csalódott benned egy éve, hogy már nem akarja még egyszer megpróbálni. De ha úgy fogja fel, hogy még nagyon szerelmes beléd, akkor lehet, örülne. Én nem sietném el, nehogy azt higgye, hogy az van, hogy ha ló nincs, jó a szamár is. Azaz meg kellene győzni, hogy valóban ő kell neked, és nem csak ráfanyalodsz, mert már nincs a másik. Én lehet, csak a barátkozást mélyíteném el, és várnék, hátha ő kezdeményez.
2010. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már több mint féléve beszélünk midnen nap, de nem hozza fel a témat soha...
2010. okt. 27. 20:32
 5/9 A kérdező kommentje:
És azt nem tudom, én hogy hozhatnám fel... Tudom 23 évesen ennyit tudnom kéne, de nem vagyok valami tapasztalt ilyen ügyben, mind a 3 fiú, akihez közöm volt udvarolt, nyomult előtte, sose kellett semmit tennem.
2010. okt. 27. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Felmelegitve csak a kelkaposzta jo...en nem hiszek abban h ami egyszer nem mukodott, az kesobb mukodni fog...
2010. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én se hiszek benne, ha egy olyan kapcsolatról van szó, ami megromlott. De itt más volt a helyzetm nem is volt még igazi kapcsolat, le sem fekudtünk, csak randiztunk párszor.

Ezt még meg lehetne menteni, szerintem...

2010. okt. 27. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
ha igazán kedveled akkor a legjobb ha szépen elkerülöd. ez az exem visszakönyörögte magát duma eléggé.... nem hiszem, hogy rászolgált volna az illető, hogy szórakozz vele. márpedig csak azt tennéd, te "olyan" lány lehetsz.
2010. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de Én nem fogadnálak vissza. Nem szeretem a határozatlan embereket. :S

De, ha már mindenképp akarod, akkor üljetek le, beszéljétek meg a dolgot, max. lefixáljátok, hogy nem lesz semmi és az élet megy tovább.

2010. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!