Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Na, ne szidjatok, mert nem átlagos kérdés lesz.

csókolóztam már, csak a fiútapasztalatlan volt na meg énis, így élvezhetetlenn és szar volt. azóta nem smároltam senkivel. 13 éves vagyok.

van barátom, aki idősebb és tapasztaltabb nálam. holnap egésznap velem lesz, ugyhogy biztos elcsattan pár csók, én is szeretném, csak félek, h béna leszek, és leégek előtte..

szóval. ugykell csókolózni h én "bekapom" szivogatás szerűen az alsó ajkát, és ő meg az én felső ajkamat?

és nyelvesnél meg ugyanez, csak átduom a nyelvem?

HOLNAPRA KÉNE, ugyhogy SOS

köszii.:)


2010. okt. 27. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

pff:D

Milyen szívogatás? :D Az neked csók,ha szívogatod a másik nyelvét,vagy száját? Kinyitjátok mind a ketten a szátokat átdugjátok a nyelveteket és körkörös mozdulatok,masszírozások stb.de ezt érzi az ember..ha nem akkor béna vagy. :)

18/L

2010. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a fiú tapasztaltabb, mint te akkor ő elkezdi, te meg hasonlót csinálsz:D

Szerintem jön magától:)

Hiába írunk le itt pontos tervet, a srác úgyis másképp fogja csinálni.

2010. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de amit te mondasz az a nyelves. nem?:D

köszönömszépen a válaszokat.:) de jöhetnek még.

2010. okt. 27. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp csókol.

Hiába írunk le neked most valamit, ha a srác másképp csinálja. Ezt ha ott leszel ugyis tudni fogod. :)

2010. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshine<3 válasza:

Először szerintem csak kicsit nyisd szét az ajkaid, és kezdd kóstolgatni lassan, tehát valami olyasmi, mintha harapdálnád az ajkaiddal:P

Aztán ha gyorsultok nyugodtan dugd át a nyelved és csinálhatsz BÁRMIT!Csak az érdekeljen, h te mit élvezel, mert az a pasinak is be fog jönni:)És csukd be a szemed, mert úgy sokkal spontánabb az egész!És ne aggódj, holnap ha már elcsattant a csók már csak nevetni fogsz a félelmeden!!:DHajrá csajszi!

15/N

2010. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Az utolsó hozzászóló vagyok, vesézd ki

2010. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy pontyot és gyakorolj rajta.
2010. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!