Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha villamoson, metrón vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha villamoson, metrón vki leszólít titeket lányok szóba-elegyedtek vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jófej és nem túl rámenős akkor simán :)
2010. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha az illető félig néger vagy ázsiai (japán, kínai)?
2010. okt. 27. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

és hány évest akar leszólítani? vagy hány éves az illető aki le akar szólítani.

engem leginkább ami visszataszítani, mittomén rongyos cuccok stb.

az hogy néger kínai stb... Istenem :D nem ő választotta. ez egyáltalán nem zavar

2010. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, akkor mi a különbség? Miért lenne más a válasz???

Én speciel nem vagyok rasszista, az én szememben egy néger ugyanolyan, mint egy fehér. Nem nagyon szeretek szóba elegyedni idegenekkel, ha normális külsejű az illető (mondjuk nem egy csöves) és normálisan társalog (nem pl a miniszoknyámat dicsérgeti...) akkor talán, igyekszem kedves lenni- viszont elérhetőséget nem adok meg neki, max beszélgettünk egy jót. 19/L

2010. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hat figyu..a a fiu jol nez ki meg hozzad megfelelo a kora es 1 nyelvet is beszeltek akkor miert ne..csak ismerd ki jol..a nezesebol lathatod a szemelyiseget es vigyazz nehogy ramenos legyen..sok szerencset ;)
2010. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
engem még csak úgy szólítottak le villamoson hogy jegyeket bérleteket :(
2010. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán:D de csak akkor, ha nem túl rámenős...

Volt is rá példa...:D tök jól eldumáltunk^^

Háát...a négereket meg az arabokat stb nem nagyon preferálom, mert azok azt hiszik, minden magyar nő kurv@-,-'

Sajnos tapasztalat...

Úgyhogy csak édescukormázszexiMAGYAR "férfiállatokkal" állok szóba*.* ^^ amúgy is a magyar pasik a jobbak:D kiiishuncutok:D xD

2010. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is mindenkivel szóba állok, bár még nem igazán szólítottak meg villamoson/buszon az ellenőrökön kívül. az meg, hogy milyen nemzetiségű, az érdekel a legkevésbé. ja de egyszer egy külföldi fiú megszólított a vonaton, nagyon kellemes társaság volt. :) 22/L
2010. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!