Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Osztálytársam, (akibe mellesleg szerelmes vagyok) állandóan piszkál, nem hagy békén mások előtt sem. Ha ketten vagyunk akkor is olyan, mint a suliban csak kedvesebb, figyelmesebb. Ezt miért csinálja?
2010. okt. 26. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mert bejössz neki...
2010. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Bujtogató ***** válasza:
100%
Ez a kisiskolás módi arra hogy kimutassák valahogy hogy bejössz nekik.
2010. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de beszéltem vele (nem mondtam h nekem tetszik ő) és mondott egy csajt az osztályból mikor rákérdeztem tőle h tetszik e neki vki az osztályból (na jó ezt hülyén fogalmaztam meg) és így most mi a helyzet? barát v vmi több?
2010. okt. 26. 22:30
 4/22 anonim ***** válasza:

első vagyok


vagy barát, vagy csak féltékennyé akar tenni, és kiugrasztani a bokorból..

2010. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de állandóan húzza az agyamat vmivel...vagy h találkozni fog vkivel ilyesmi, és állandóan szívat....
2010. okt. 26. 22:34
 6/22 anonim ***** válasza:

szintén első

hát figyelj, ha neked bejön, szorítsd sarokba, szó szerint, és átvitten is..és többet fogsz tudni;)

2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
fejtsd már ki ezt légyszi!!
2010. okt. 26. 22:38
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála, hogy mi a helyzet, és mit akar. ezt értettem sarokbaszorítás alatt.
2010. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
csak úgy kerek perec vagy hogy?
2010. okt. 26. 22:41
 10/22 anonim ***** válasza:
én megkockáztatnám, mindig is annak a híve voltam, hogy jobb vmit biztosra tudni, mégha rossz dolog is, mint kétségek között lebegni.Én ezt mondom, de úgyis rajtad múlik majd.
2010. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!