Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látom hogy tetszek neki, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom hogy tetszek neki, még sem kezdeményez,miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác,beszokott járni a munkahelyemre.Nem tudom megmondani mi,de az első perctől fogva éreztem hogy valami van a levegőben köztünk.

Nem beszél sokat,szokott velem flörtölni,de ilyen óvatosan,közben azt látom mintha kicsit visszahúzódóbb lenne,de veszi a poént és még ha nem is beszélünk sokat csak egy valamit vesz bent az a pár szó is olyan értékesnek tűnik

Humoros,és veszi az én poénomat iis

De még a nevemet sem kérdezte meg,pedig látható hogy tetszek neki,vagy van valami vagy esküszöm nem tudom

Mindig mikor meglát elmosolyodik,de olyan nagyon vidáman

Nem tudom ,talán fél?nem tűnik nagy csajozosnak,de magabiztos az látszik,és helyen van az esze

Iszonyat szimpatikus.


márc. 27. 22:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Meg az túlzás,hogy oda vagyok érte,inkább csak szimpatikus mint ember,és tetszik a mosolya,egyezik a humorunk,ilyenek.
márc. 28. 22:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem célra vezető volna, ha picit egyértelműbben viselkednél vele. Amint fentebb írtam, úgy gondolom, simán bejelölhetnéd, esetleg írhatnál is neki pár sort, nem feltétlenül ördögtől való dolog ez!
márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!