Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, de ezt hogy?

Figyelt kérdés

Szóval van egy női ismerősöm, aki összeköltözött a szeretőjével, tehát menne minden ahogy kéne. Nem.

Nyáron majdnem lett baleset szex után, de megelőzték, utána folytatták januárig majdnem minden nap, és onanntól ment a lejtő:


A srác nem nagyon kommunikál a csajjal - mindketten introvertáltak -, csak ölelkeznek néha, játszadoznak egymással, vagyis csak handjob van, semmi szex, mert a csávó kijelenti hogy "fél"... De alig beszélnek egymással, és most a szeretője elment vidékre haza, és baszott szólni a csajnak, a csaj pedig hiányolja, holott már alig beszélgetnek mint egy bő félével ezelőtt.


Szerintem a "jóból is megárt a sok" kategória érte őket, vagy csak a csávó agyára megy a csaj néha.

Ti mit gondoltok? Ha valami nem tiszta, hozzáírom a kommentek közé.



márc. 27. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
szex után akkor már ne üljetek autóba
márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
De mindenki levágja, hogy rólad van szó.
márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell E/3-ban kiírni egy kérdést egy anonim oldalon? Úgyis te vagy a nő, ez tök egyértelmű.
márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz. Mindenki tudja. Csak egy nő emel ki ilyet hogy bizony mindketten introvertáltak vagyunk. Kit érdekel?
márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Szóval nyáron majdnem terhes lettél, a pasid meg januártól kezdett félni attól, hogy a szexből gyerek is lehet? :D :D :D Ugye te is érzed, mekkora kamu kifogás ez?!
márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én rettegek attól, hogy terhes leszek (erős okom van rá), de a megoldásom erre nem a szexmegvonás, hanem az, hogy szedek gyógyszert ÉS a párom húz óvszert. Kizárt, hogy így baj történjen, mint ahogy az is, hogy a pasinak valóban az a baja, amit írtál.
márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Eleve alkalmatlanok kapcsolatra. Nem véletlenelul nem indult párkapcsolattal se.

Nem tudnak semmit, csak...ni.

márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

6

Azért a gyógyszer mellé még gumit is huzatni...

márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
8: Mint írtam, nagyon nyomós okom van rá. Van egy betegségem, ami miatt nem fogok gyereket vállalni, mert örökletes, és ha fiam születik, jó eséllyel belehalna, a lányom pedig hordozó lenne. Egy abortuszba, illetve szülésbe én is bele tudnék halni. Nálam indokolt az extra figyelem.
márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

Az más.

Akkor jogos. Csak furcsáltam az extra biztositást.

márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!