Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hülye kérdést teszek fel (vagy nem is tudom) De mi értelme van az anál szexnek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Semmi. Lehet róla gusztustalankodni.
2010. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Logikát ne keress benne. Egyesek így pezsdítik fel a szexuális életüket. Vannak csajok, akik élvezik. Valaki csak kíváncsi. Ennyi!
2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Értelme?

Hát kinek a pap kinek a papné. Van fiú aki szeretné kipróbálni és van csaj aki bele is megy, Vannak akik élvezik van aki elvisli egyszer egyszer és olyan is aki soha de soha többé nem akarja.

hm értelme? Kicsit extrém, több vele a macera, és maga az előkéászület is tud olyan plusz élvezetet vinni a szexbe ami a sima szexben már nincs meg, mert van akinek már a csaj szájába való első élvezés is ilyen plusz, de ez egy idő után már nem élvezetes annyira mint elsőre.

Előszőr csak simogatod a nemi szerved, ez jó, de aztán már feldugsz magadnak ezt azt, beszerzel egy pasit, ő vele is egyre durvább dolgokat megcsinálsz és ezután jön az anál.

2010. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam többször több lánnyal is.

Nem jött be igazán, szerintem a punci az punci marad.

Habár volt egy csajom aki kérte hogy tegyem be oda és el is élvezett.........

2010. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én élveztem :) ha jól csináljátok, akkor nagyon jó tud lenni. persze nem sürün, mert az egészségtelen...
2010. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
miért tud jó lenni?
2010. nov. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!