Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérhetném meg? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérhetném meg? :S

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy a bnőmnek kicsit vastag a szemöldöke:S..Nagy szép arca van,imádom,de ha egy kicsit igazítana a szemöldökén akkor még gyönyörűbb lenne.

Szóval hogy kérhetném meg hogy igazítson rajta?Vagy ez bunkóság,önzőség?


2010. okt. 25. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ne azt mondd neki, mi lenne ha megvékonyítínád...

hanem, nem néznél ki úgy jobban?

Ha nem tetszik nagyon neki, javaslom egy fotót tolj róla, bedobod egy képszerkesztőbe (PS) és megretusálod, majd megmutatod neki. Ha akkor sem tetszik neki, akkor hagyd. Elvégre az ővé, és ha neki úgy kényelmes, hát fogadd el úgy.

2010. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
MI a g3ci lehet kenyelmes 1 kib@szott szemoldokon? en nem tudnak jarni 1 dzsubakkaval xD! mond meg neki : edesem tepd ki azt a kib@szott erdot a szemoldokodtol es toltsel belolle 1 parnat nekem XD
2010. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első köszi,hát nem is így egyből akartam mondani,mert szerintem bunkóság,de így lesz:)Köszi még 1x

Második,bocs,de nem vagyok egy alpári bunkó hogy így beszéljek vele,nem érdemli meg!De gondolom a Te barátnőddel így beszélsz...hja,hogy barátnőd sincs,hát igen,az más dolog.Máskor értelesebbet találj ki,vagy inkább meg se szólalj..

2010. okt. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!