Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha valaki nem csókol jól?

Figyelt kérdés
Meg lehet tanítani, vagy ez így marad?
2010. okt. 24. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze tanítgassad,légy őszinte vele.

Ha szeret epedezni fog minden kívánságodért is próbál változtatni rajta!

Az én pasim oyla volt az elején,hogy anyelvét alig akarta bemutatni enkem,na már most olyan jól működik,hogy feldézni sem tudom,hogy miylen "rossz" volt régen!

ÖSSZE KELL CSISZOLÓDNI KISAPÁM ÉS RENDBEN LESZ MINDEN!!!


23L

2010. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen itt is ez a gond, hogy is mondjam, alig lehetett érezni a nyelvét, nem tudom, hogy olyan kicsi neki, vagy csak félt továbbmerészkedni?
2010. okt. 24. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szereted.
2010. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony félénknek tűnik,tessék őszntén beszélni vele,vagy te nyelvelj jobban hátha leesik neki :)
2010. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ahány ház, annyi szokás.

ahány száj+nyelv, annyiféle elképzelés+gyakorlat csókolózás terén.

nincs olyan, hogy valaki rosszul csókol.

olyan van, hogy másként.

vagy neki úgy esik jól.

a megoldás egyszerű: megbeszélni.

2010. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gyakorlás teszi a mestert!Az én barátom is eleinte kicsit bénán csókolt, na de nem titkolom, én is mert ő az első akivel csókolóztam, de egy idő után már mind a ketten beletanultunk...am meg ő is nem túl mélyen dugja a számba a nyelvét, de tényleg kicsi a nyelve úgyh ezzel nem tehetek semmit...na mind1 akkoris istenien csókol, úgyh gyakoroljatok, majd csak kicsiszolódik a dolog:)
2010. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!