Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mért hiszik azt, hogy mindent szabad? Folyt lent

Figyelt kérdés
Pl van csaja de ugyan ugy ölelget másik csajt megsimogat .. meg fogdos még akkoris ha a másik csaj nem akarja mert tudja h a srácnak van csaja de a pasi még is simogatja ..Mért?
2010. okt. 24. 18:55
1 2
 11/12 199303 ***** válasza:

utolso lol:D amugy ne általánosits tényleg nem mindengyik pasi ilyen:)


17/L

2010. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ki kell,hogy álljak férfi társaim mellé.NEM MINDEN PASI ILYEN.csak ez a csávó akit leírsz egy paraszt

csak példaképp eddig 5 hosszabb kapcsolat volt

1. Szeretett,szerettem hülye voltam szakítottam vele

2. Szerettem,csak játszott velem és dobott

3. Megcsalt

4. Megcsalt

5. szart a fejemre

szóval 5 lányból 1etlen szeretett,és én a többinek kinyaltam a seggét.tehát a lányokat sem kell féltelni

2010. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!