Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtom mit tegyek? Jó döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtom mit tegyek? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Van egy lány úgy volt hogy randizunk de a végén mindig lemondta 3szor is jah meg perzse bukó volt velem meg megbántott... mire én meg meguntam ezt és mondtam hogy bocs de nem jó így stb... erre itt ott besz vele még néha és tegnap kicsit hoszabban komolyaban elmélyülve besz és mondta hogy van egy pasi aki közel került a szivéhez de ő elüldözte stb... mondtam miért nem beszél vele bíztatni próbáltam... aztán fél óra mulva kilukadt oda hogy mindegy haggyuk a pasi úgysem tudja kiről van szó ekkor benyögtem hogy téved és igen is tudja... aztán kérte hogy bocsássak meg neki stb mondom 2 feltétellel mondtam a feltételeket és beleeggyezett... A feltételek hogy jövőhéten szombaton és hogy itt nálam szal ő utazzon:D szóval belement aztán mondta hogy megbízhatok benne nem üldöz el mégegyszer nem lesz olyan mint volt az az bunkó...Ugyebár a multkor nagyon megbántott szóval nem tom hogy jól döntöttem-e... Ti ilyen helyzetben hogy döntenétek?

19F és a lány 18L


2010. okt. 24. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

megérdemel màsodik esélyt :)


remélem összejön

2010. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!