Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire természetesek szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetesek szakítás után az öngyilkos gondolatok?

Figyelt kérdés
10 évig jártunk, ő volt az első. Egyszerűen nem bírom felfogni
febr. 6. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem természetes, kérj szakszerű segítséget
febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek sok hülyeség megfordul olyankor a fejében. Idővel minden jobb lesz. Eljön az az idő, amikor már alig emlékszel rá. Csak addig kibírni qrva hosszú és nehéz.
febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem természetes, fordulj orvoshoz.
febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a #2-es írja. Az idő fogja megoldani, csak hosszú az út. Senki sem ér annyit, hogy meghaljunk miatta. Erre gondolj!

N

febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes egy bizonyos szintig. Ha arra gondolsz, hogy annyira fáj, hogy legszívesebben ne éreznél semmit, és ezt a halállal kötöd össze, mert ugye akkor biztosan nem érzel semmit, az normális. Én úgy voltam vele, hogy oké nem fogok szándékosan ártani magamnak, de igazán nem bánnám, ha suliba menet elütne egy busz. Mondjuk az első 1-2 hónapban ez még oké. Ehhez nem kell szakszerű segítség. Jó tudni, hogy bármikor kiléphetsz az életnek nevezett játékból.
febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig és ideig mondhatni természetes. Amikor szakított velem a barátnőm első nap úgy voltam jobb lenne elaludni és másnap fel sem kelni. De rájöttem már aznap, hogy senki nem ér annyit
febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én minden szakítás után élveztem, hogy egyedül lehetek, kötöttségek nélkül.

Több szabadidő stb. Nem feltétlenül kell negatív eseményként megélni. Idővel aztán úgyis jön valaki más.

febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Ez irigylésre méltó, de te nyilván nem voltál szerelmes, ezért nem rázott meg.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy fogalmaznám meg, persze előjöhet az a gondolat, hogy jó lenne meghalni, akkor nem fájna annyira mocskosul maga a létezés sem. De ha már azon gondolkozol, hogy ténylegesen hogyan vess véget az életednek, szóval már tervezgeted hogy csináld, na akkor bajban vagy, fordulnod kell valakihez. Valakihez, aki meghallgat, meg is ért és együttérez veled, nem jön a közhelyekkel, hanem vigasztalni próbál. Tudom, pokoli nehéz, tisztában vagyok vele min mész keresztül, de muszáj erősnek lenned. Minden szétválás egyedi eset, hisz nem mindegy sem a kapcsolat hossza, sem a minősége, és persze az ok sem, hogy mért mentetek szét, elég összetett dolog, mennyi idő kell, hogy feldolgozd. Azt hiszem 10 év után ez nem 1-2 hét, de nem is 1-2 hónap lesz, az biztos. Ha bőgni kell, hát tedd azt, ne fojtsd el az érzéseket, talán kicsit megkönnyebbülsz, de sajnos azt kell mondjam ezen tényleg túl kell esni.
febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig normális. Az elején az első pár hónapban. Valamivel foglald le magadat és akkor nem fogsz ilyenekre gondolni.
febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!