Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felek tőle, félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek tőle, félek, hogy tényleg kezdem megkedvelni ?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy rettegek tőle.

Évek óta nem volt ilyen ,próbálkozások igen de senkinek nem éreztem ezt mint most .

Nem vagyok egy ilyedos típus sőt....de most rettegek tőle, hogy egyszer csak öt is el fogom veszíteni...ebbe most Bem szeretnék bele menni ,hogy anno mi volt ,de még sinylettem nem kicsit .

Meg az elején vagyok de én nem gondoltam volna ,hogy ilyeneket vált ki valaha is belőlem....

O annyit mondott ,hogy egész nap én járok a fejében....

Most mit csináljak?

N32


jan. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mit akarnál csinálni?
jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondják, hogy amitől félünk megijedünk, te mit szeretnél csinálni?
jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ....tényleg.
jan. 23. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

a rettegek egy elég erős kifejezése annak, hogy örülsz valakinek, akkor most utálod, vagy mi ez a rettegek érzés?

valami blokkod lehet, ha nem tudod befogadni mások közeledését és rettegéssel éled meg, dolgozni kellene ezen, vagy javits ki ha nem igy van

jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez benne is van a pakliban.
jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egész nap te jársz az eszében, az jó dolog: kedvel, gondol rád, tehát alapból nyert ügy.

Mennyire tartod megbízhatónak az illetőt? Mik a megérzéseid vele kapcsolatban? Ha jók, akkor nem szabad félned, hogy elveszted. A szeretetért/szerelmért mindkét félnek tennie kell valamit.

jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu.
jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!