Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtad elviselni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtad elviselni, hogy bekerültél a szeretett személynél a, , csak barát" mappába?

Figyelt kérdés
Szerintem ennél nehezebb helyzet ritkán adódik az ember életében.Mikor ,,csak barát" vagy,kedvesen mosolyogsz,hülyéskedtek,poénkodtok,és közben a szíved szakad meg...Kedves vagy,meg aranyos,meg minden,DE...Hogyan lehet ezt elviselni?
2010. okt. 23. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresel vkit akinek nem csak... hanem...
2010. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2010. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teszel ellene:)
2010. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyomsz egy ctrl c-t kilépsz a mappából, átmész a szerelem mappába és ott nyomsz egy ctrl v-t:D
2010. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én kegyetlen nehezen viselem:(.3 hónapja szakítottunk azóta barátok vagyunk.mikor találkozunk mindig jól érzem vele magam de az utána levő napokban szinte semmi kedvem semmihez mert tudom hogy több nem lesz köztünk.tudom nem kéne ezt csinálni de sokat jelent nekem mint ember és még ezek árán is tartom vele a kapcsolatot.

23/F

2010. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!