Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A citrom törvény működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A citrom törvény működik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
túl sokat nézed a sorozatot:D
2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
qrva jó az a sorozat. 6. éved 5. rész powaaaaa
2010. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
évad*
2010. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ferge most figyelj



teges

2010. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi az a citrom törvény? de am tényleg nem tudom. leírná valaki?
2010. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A citromtörvény annyi, hogy a randi első öt percében, ha úgy döntesz, nem tetszik a partner, lelépsz bármi indok nélkül.
2010. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

köszi Parry a választ. ez akkora baromság. ki találta ki ezt a hülye törvényt?

14:22

2010. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a How I met your mother /Így jártam anyátokkal c. sorozatban volt, a nagy csajozós figurától, Barney-tól származik.

Hát nem tudom, hogy egyébként mit gondoljak róla. Ha már elmegyek randira, akkor annak van alapja, nem szoktam vakrandizni. Ha mégis mennék így, és 5 perc után lelépne a másik, halálosan megsértődnék, viszont tény, hogy már nekem is volt olyan randim, hogy 45 percet szenvedtünk végig, jobb fejnek tűnt még a randi megbeszélése előtt, akkor jól jöhetett volna. De tény, hogy elég nagy parasztság.

2010. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barney Stinson<3 :D
2010. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy nem is olyan rossz ez a törvény, de én kibővíteném 10 percre.. :D Az exem pl. az első 10 percben iszonyat mód antipatikus volt. Aztán összejöttem vele... Nem kellett volna :D Az első impulzusok nagyon fontosak!
2017. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!