Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ismeretlen lányt megszólítani és úgy elbeszélgetni, hogy még akarjon találkozni velem?

Figyelt kérdés

Ehh...nagyon ramatyul érzem magam, eddig mindig a lányok kerestek meg és kezdeményeztek. Én csak válogattam közülük, ezért fogalmam sincs, hogy hogyan kell egy lányt meghódítani.

Most nekem tetszett meg egy lány, de még hozzá sem merek menni. Minden nap látom az egyetemen, de nem tudom megszólítani. A legrosszabb, hogy mindig a barátnőivel van.

Már volt, hogy egy lányt csak úgy megszólítottam. El is beszélgettünk de többet nem találkoztunk. Az első alkalommal el kell kérni a telefonszámát? Esetleg már akkor el kell hívni egy üdítőre, vagy fagyira...? Meg kell beszélni egy találkát?


20 éves fiú vagyok, oltást nem kérek...


2010. okt. 23. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
buz i-e vagy?
2010. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem csak kezdj el ismerkedni, ha gyakran látod, akkor úgyis fogtok még találkozni. később ha látod mindig köszönj neki, mosolyogj rá, meg jelöld be valami közösségi oldalon. így egyre több témátok lesz, utána meg elhívhatod egy teára/forrócsokira. ilyen hűvös időben tök aktuális:)
2010. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyak ezek a kérdések, inkább verd a csapba és taulj tovább.
2010. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi második a hozzászólást. Ment a zöld pipa.

Első meg utolsó, direkt odaírtam, hogy oltást nem kérek. Tudom, ezen az oldalon minden fiú nagy nőcsábász, meg alfa-hím, minden nap más csajjal hetyeg (mégis van ideje ezen az oldalon írni a hülyeséget...de mindegy), de én nem. Nekem nem is kell minden nap más csaj...csak egy és nem akárki hanem ez a lány.

2010. okt. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!