Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk vagyok, de lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok, de lépni akarok, hogyan tegyem? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam nagyon tetszik, szomszédok is vagyunk. Néha van olyan hogy együtt jövünk haza, de csak megyünk egymás mellett, és egyikőnk se szól a másikhoz. Suliban néha szokott nézni, meg a múltkor segített, amikor kihívtak a táblához felelni. De nem merek még csak hozzá sem szólni. Elég félénk vagyok. Ő egyáltalán nem félénk az élet más területein, attól lehet, hogy nem mer kezdeményezni,vagy nem is akar.

Nem akarom magamnak bebeszélni, hogy tetszek neki.

De én hogyan kezdeményezhetnék?

Lécci segítsetek.


2010. okt. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos van közös témátok, hisz egy suliba jártok. Kezdj el ilyen semlegesebb témákról beszélgetni.

Pl.: jaj de szemét volt ez a tanár, vagy szegény pista hogy megszívta, nem tanult semmit... stb

Aztán felveheted msnre, facebookon like-old a képét...

kérdezz tőle sokat! de azért nehogy letámadd a lányok szeretik ha érdeklődnek irántuk

2010. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De azt elfelejtettem írni, hogy én vagyok az a lány. És a kiszemelt a fiú.:)
2010. okt. 21. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Hát én bevalom nekem is egy félénk fiú tetszik és van egy titkos hódolóm ...... lehet ő az.


na de térjünk a kezdeményezéshez


ha együtt jötök haza ezd el klérdezni mit gondol rólad tetszik w neki valaki a suliból....


és a szemét figyeld ha csilog akkor rád gondol de mást mond


ha nem csilog de furán áll hazudik


ha nem csilog de téged néz igazat mond

2010. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy mernék tőle ilyet kérdezni, mert ebből úgyis leesne neki, hogy mi a helyzet. De azért köszi.

Lécci írjatok még!

2010. okt. 23. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!