Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok-e szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok-e szerintetek?

Figyelt kérdés
2010.10.06.-án lettem beteg és 11.-én lett vége, a párommal 17.-én együtt voltunk,ami azt jelenti,hogy ,,belém élvezett" kétszer is,egyszer delelőtt aztan majd este is,19.-én vagy 20.-án peteérésem van ha minden igaz,és úgy éreztem ezekbe a napokba,mintha megkéne jőjjön,mit gondoltok össze jön a baba?
2010. okt. 21. 08:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba, de nagyon jó lenne ha mégis össze jönne:)
2010. okt. 21. 08:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, drukkolunk! :)


Figyu még egy technikai jótanács: ha terherbeeeséssel, terhességgel kapcsolaban akarsz kérdezni, jobb, ha direkt azokba a topicokba teszed a kérdésedet. Egyrészt mert a szexes szekcióban a fogamzásgátlás téma van, itt nem cél a baba, másrészt itt többnyire kölykök vannak, akik nem tudnak segíteni ezügyben, csak tolják a hülyeségeiket. A kismamás részlegen viszont hemzsegnek a gyakorló és tapasztalt kismamik, anyukák. :)


26/N

2010. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Igazad van megfogadom a tanácsodat és máshol érdeklődöm majd:)szia

2010. okt. 21. 08:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd, te ismered a ciklusodat, te tudhatod,mikor van peteérésed. Ha annak a napján voltatok együtt és minden rendben van veled, átjárhatók a petevezetékeid, akkor minden bizonnyal összejött. Én is pont akkor lettem terhes, mikor napra pontosan a peteérésemkor voltunk együtt, de mi csak egyszer aznap (délelőtt). 2 hét múlva csinálj egy tesztet, érdemit addig orvos sem tudna mondani.

És még egy jó tanács: tényleg ne ide írkálj, itt zömmel csak sültbunkó, hülye idétlen tinisrácok válaszolgatnak. Írj inkább a gyereknevelés topikba, ott anyukák, szintén gyereket tervező nők vannak!

2010. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Először is a menstruáció nem betegség, másodszor szeretnélek lebeszélni a tesztről mert egytől egyig az ellenkezőt mutatja.
2010. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!