Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok-e szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok-e szerintetek?

Figyelt kérdés
2010.10.06.-án lettem beteg és 11.-én lett vége, a párommal 17.-én együtt voltunk,ami azt jelenti,hogy ,,belém élvezett" kétszer is,egyszer delelőtt aztan majd este is,19.-én vagy 20.-án peteérésem van ha minden igaz,és úgy éreztem ezekbe a napokba,mintha megkéne jőjjön,mit gondoltok össze jön a baba?
2010. okt. 21. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gumit vagy gyógyszert használtatok?
2010. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztünk:)
2010. okt. 21. 08:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Már meggyógyultál?
2010. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót.
2010. okt. 21. 08:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Behalok, komolyan mondom:) Itt várod erre a kérdésre a választ mindenféle jött ment sudribunkótól? Nem kellene elmenni egy nőgyógyászhoz mondjuk? Szerinted beléd látunk?
2010. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Minden esélyed megvan rá, hogy terhes leszel!


Utolsó, nőgyógyászhoz minek menjen szerinted? A 72 órás tabiról már rég lekésett. Ha sikerült megtermékenyülnie, akkor a zigóta most vándorol a méhe felé, hogy beágyazódjon. Az orvos akkor fog változást (megvastagodott méhnyálkahártya, esetleg petezsák) látni, ha már kimaradt a következő vérzése.


Tehát kérdező, most nem tusz mást csinálni, mint várni a következő menzeszedet.


26/N

2010. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még korai lenne a nőgyógyász!!!Még a teszt is hiszen csak hónap végén mutatna valos eredményt.És olyanok válaszát várom akik ismernek ilyen esetet,vagy maguk is így lettek terhesek.Anyukák válaszoljatok!!!!!!!
2010. okt. 21. 08:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadom köszönöm a válaszodat:)szerinted feher folyásom mért van erre tényleg nem tudom a választ?
2010. okt. 21. 08:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóval ez tervezett baba lenne. Igen lehet, de 19.-én és 20.-án is próbálkozni kellett volna. Kicsi sz esély, hogy 2-3 napot kibírnak a spermák, de nem lehetetlen.
2010. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A folyás jellege az nem garancia semmire. Viszont peteérés előtt két nappal voltatok együtt, a hímivarsejtek kibírnak ennyit, meg tudják várni a kiszabaduló petét, szóval simán összejöhet.


Viszont nekem nem egyértelmű mostmár, hogy cél volt a teherbeesés, vagy nem? :)

2010. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!