Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy én nem nagyon hiszek az ilyenekbe. Kicsit régi módi vagyok, a személyes dolgokban hiszek. De most ez másodlagos...


Pár hónapja regisztráltam egy nemzetközi oldalra. Nem társkeresés céljából. Pusztán szerettem volna fejleszteni az angol tudásomat levél írási szinten, szerettem volna más embereket meg ismerni, kultúrákat... stb.


Aztán volt egy lány, aki nagyon szimpatikus volt nekem. Írtam neki, ő is nekem és ez már így megy jó ideje. Van, hogy napi szinten 2-3 órát is levelezünk. A gond ott kezdődik, hogy kölcsönessen nagyon tetszünk egymásnak, mint kép, mint megismerés alapján. Már ha, valamennyire így embert "meglehet ismerni". Nem barátként levelezünk, hanem sajnos már tovább ment ez a dolog. Ő nagyon szeretné, hogy látogassam őt meg. Legyünk együtt, stb. De megmondom őszintén, hogy félek az ilyentől. Nekem se közömbös így és én se neki... de nem tudom. Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem lakik annyira messzire végül is. Lengyel lányról van szó, értelemszerűen Lengyelországból és annak is a déli részéről.


Olyan emberek válaszát, tanácsát szeretném kérni aki járt már hasonlóan így vagy valami. Olyan is írhat, akinek van jó ötlete... stb. Kérem, szellemi sérültek, flammerek és egyéb emberek ne írjanak mert azonnal NEGATÍV pontot adok.


2010. okt. 21. 00:09
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos rossz kategóriába ment. Remélem a moderátorok jó helyre teszik, elnézést.
2010. okt. 21. 00:12
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ez egy nagyon furcsa helyzet, és mondjuk én még nem voltam ilyenben, de kicsit tartanék tőle. Kimész hozzá tegyük fel, és valami mégsem okés, mert azért egy kép teljesen más mint élőben, mit csinálsz ha hazaküld? mármint én ettől tartanék...

webcameráztatok már? mert az talán közelebb áll a valósághoz, mint a képek. Lehet először azt kéne, utána pedig a tali. (lehet marhaságot mondok)

Remélem azért sikerül összejönnöd vele, és neharagudj, hogy nem tudtam segítséget adni, de gondoltam leírom amit gondolok erről. 21/L

2010. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod tovabb bonyolitani, akkor mondd meg neki, hogy megsem akarsz tole semmi mast, csak beszelgetni. Koszond meg neki, hogy altala is fejlesztetted a nyelvtusasod. Ha azonban van motivaciod, egy kis plusz zsetonod, es nem riadsz vissza a kalandtol, latogasd meg, ismerkedjetek szemelyesen. Esetleg egy kulfoldi egyejszakas kaland is kikerekedhet a vegen ebbol. Mert milyen mar, hogy lengyelbe mesz szexelni csak ugy, ha nem egy orok emlek, persze ha jo. Ha nem vagy ennyire "gerinctelen", attol meglatogathatod. Nem kotelezo jarni vele. Csak odamesz, szetnezel, ez is orok emlek maradhat. Ha kidob, es csovelsz valahol a cseh-lengyel hataron, az is emlek. Lehettek egyszeri szeretok, tavoli baratok, orok ellensegek. Az elet sokszinu. Ha azonban nincs penzed elmenni, es ezert nem forsziroznad a "kapcsolat" folytatasat, valld be neki. Legy oszinte, ezt lengyelben is ugyanugy ertekelik, mint barhol a vilagon. De ha van lehetoseged, latogasd meg, vagy o teged, ne maradjatok tavol, az eter altal osszekotve, megis tavol. En is voltam hasonlo cipoben, en megszivtam, mert kidobtak, es harom napba tellett, mire Ljubljanabol visszakerultem magyarhonban, de emlek maradt.:)

(nem reklam helye, de ez az interpals.net?)

2010. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, az :)
2010. okt. 21. 00:30
 5/8 X. Maté ***** válasza:
Nem vállalnám be helyedbe, de mivel nem vagyok a helyedben.... :)
2010. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért én nem pénz nélkül mennék, meg nem is vészes az oda-vissza út. Lehet kocsival mennék, ha kidob legyen hol aludni De elsőre semmiképp se oda költözés vagy ilyesmi. Ingázás mindenképp. Nem is szexre gondoltam főként elsőként. Személyes ismerkedés... 2-3 nap együtt stb. Elsőre többet nem vállalnék be.
2010. okt. 21. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. 1 próbát megér nem? Nem egyszer láttam olyat, hogy külön nemzetből származó egyed házasodott.
2010. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 X. Maté ***** válasza:
"külön nemzetből származó egyed" :) Ha nem vagy a fajelmélet híve, akkor ezt igen viccesen fogalmaztad meg.
2010. okt. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!