Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg a megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg a megfelelő lányt számomra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 21:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

15 éves fiú vagyok , aki tanácsot kér tőletek.


Nem hiszem magam beképzeltnek , se olyan jó csávónak hogy hűűűha, ezt döntsék el a lányok , bár állítólag sok lánynak tetszem , de kitudja mennyi igaz ebből..:D


Már 2 éve nincs barátnőm és az igazat megvallva nagyon vágyom már egy lányra , aki nem játsza meg az eszét mint manapság a legtöbb lány , aki magát adja,és mondhatnám ez a " magát adja" a legmegtalálhatatlanabb tulajdonság a mai lányokban , legyen egy tartása ,nyilván nem hagyom ki ezek közül , hogy legyen az én elvárásaimnak ,természetesen szép külsőre , legyen egy kiállása ne féljen megmondani azt amit gondol , és természetesen legyen esze.


Ezek az elvárások elég nyersen hangzanak így elsőre tudom, de hol talál manapság a fent említettek szerint egy ilyen lányt egy fiú? Plusz azt is meg említem hogy sajnos nincs a környezetemben , se társaságomban ahol ismernék vagy akár csak látásról láttam volna.

Iskola szintén kilőve mert számítás technikai suliba járok , és hát nem a leg megfelelőbb lányok vannak ott az én elvárásaimnak. De gondolom ezt eltudjátok képzelni miért…

Az ismerkedési oldalakon történő ismerkedésnek meg nem vagyok a híve annyira nem izgat fel a dolog.. eléggé unalmas ráadásul elég személytelen meg ügye mennyivel sokkal jobb ha a kezdetektől élőben ismerkedsz meg egy lánnyal…:D és ügye elég kínos ha tegyük fel össze ismerkedsz valakivel online , élőbe meg teljesen unszimpatikus, az eléggé rossz…

Úgyhogy tényleg semmilyen szinten nincs és nem is ismerek a környezetemben egy nekem szimpatikus lányt se.


Úgy hogy ti szerintetek ilyen esetben mit lehet tenni? Hol tudnék megismerkedni egy ilyen lánnyal?


Mert hogy az a mondás hogy ’’ majd csak úgy jön ’’ hát nem tudom mennyire hihető ez a mondás, én hiszek benne , de beválni nem válik be.

2010. okt. 20. 21:57
 2/13 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon nem vagy lemaradva semmiről sajnos a korodbeli lányok nem érettek egy komoly kapcsolatra de lehet próbálkozni 17 évesekkel. A legkevésbé sem érdekli őket hogy fiatalabb vagy hogyha olyan a gondolkodásmódod mint az övék. Ha a környéken nincs akkor nem tudom hol kellene keresni mert ugye a távolságot is nehezen lehet bírni.. de idősebb korosztállyal próbálkozz ennyit tudok javasolni
2010. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Küld a "lány" szót a 17634-re!
2010. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos választ utolsó:D megfogadom, nade viccet félretéve utolsó előtti , ebben igazad van , valóban érdemesebb lenne magasabb korosztályban keresgélni, de igazság szerint idősebbet se nagyon ismerek.
2010. okt. 20. 22:52
 5/13 anonim válasza:

Csak hogy megnyugtassalak, a 17 éves lányok között is nagyon-nagyon ritka az olyan, aki szép, nem titkolja hogy van esze, és még szabad...

Szóval a majd eljön-t én kb akkora tenném, amikor te leszel 17:P

17/L

2010. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
bocsi, akkorra
2010. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként arra én is gondoltam hogy olyat ami az én ízlésemnek megfelelne és még szabad is lenne olyat se sűrűn fogok találni...=)
2010. okt. 21. 00:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy az első válaszolóhoz még annyit szerettem volna írni, csak az lemaradt, hogy Budapesten lakom..szóval még az nem is lenne gond , ha erre gondoltál hogy messze lakom és valószínű azért.
2010. okt. 21. 00:36
 9/13 anonim ***** válasza:

belvárosban kezdj el lányokkal beszélgetni olyan helyen, ahol nem sietnek (különféle boltok stb.)

amúgy sokat számít a kinézeted is, mert a szép lányok nagyon válogatósak külsőre nézve.

de majd még biztos fogsz férfiasodni / nőni.

szerintem ismerkedj minél több emberrel, szélesítsd a baráti körödet, járj bulikba és így sok lányt meg fogsz ismerni

2010. okt. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" Nem az ész a fontos, nem is, hogy szerető gondos, odaadó hűséges, bármikor készséges

gyöngéd nő legyél

Mert ez a faj már régen kihalt, és ha majd egy pénzes faszi kitart

A piacon válogathatsz, hogy majd új ruhát vagy diplomát vegyél "

2010. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!