Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az udvarlást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted az udvarlást?

Figyelt kérdés

Én nagyon, mert jól esik nekem! :D (De kizárólag akkor, ha a lány viszonozza érzéseim és kedvességem.) Hozzátartozik a férfiasságomhoz, mindamellett jó futni a lány után, ha meg is tudom hódítani és nem hiába csinálom az egészet. És Te hogy vagy vele?


17F


2010. okt. 20. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak úgy mennének a dolgok mint régen..rossz századba születtem bele..
2010. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Athem ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz...
2010. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én örülök neki,ha egy fiú bókolna,udvarolna nekem.Nem kellene túlzásba sem vinni,hogy értékeljem.Az eslő pár szép szó után értékelném a dolgot:)

Sajnos nem volt még ilyenben részem,de remélem eljön majd az az idő,amikor udvarol nekem valaki!


Szerintem a normálisabb lányok értékelnék az udvarlást.Csak ez egy ördögi kör...Van jópár bunkó,szexre hajtó pasi és van jó néhány könnyűvérű kiscsaj akik miatt sokszor gondoljuk azt mi,lányok,hogy szinte az összes pasi bunkó és sok fiú gondolja azt,hogy majdne minden lány könnyűvérű...Főleg,ha ilyenekkel találkozunk.Ezek után melyik fiúnak lenne kedve udvarolni?Semelyiknek.Persze,az értelmesebb lányréteg ezt hiányolja.

15/L

2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem futok egy lány után sem, mivel semmivel sem értékesebbek nálam.


Udvarlás=férfi kétségbeesetten kapar a lánynál, aki talán előbb-utóbb nagy kegyesen észre is veszi őt.


Meg a lányoknak se jön be a folyamatos nyomulás.

2010. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira tetszik amikor a kiszemelt fiú elhint egy kedves kis apró bókot.. :D Igen nagyon szeretem csak ne vigyék túlzásba.
2010. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeretem. A párom mellett igazi nőnek érzem magam az udvarlás és a bókok miatt. Ebben a kérdésben eléggé konzervatív vagyok. Sajnos manapság a legtöbb fiú pontosan az ellentettje a leírtaknak, talán ezért viselkedik egyre több lány férfiasan, hivalkodóan.
2010. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!