Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy definiálnád azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy definiálnád azt, hogy valaki jól néz ki?

Figyelt kérdés
mármint, miért nem azt mondják pl egy srácra hogy jóképű vagy ilyesmi, mit jelent az a nőknél ha azt mondják valakire hogy jól néz ki? és nem a ruházata miatt hanem a kinézetére, mármint arc
2010. okt. 20. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A jól néz ki ugyanaz, mintha azt mondanák rád hogy jóképű vagy. Csak szeritnem szebb a megfogalmazása. Én ezt használom. A jóképű olyan öreg nénis nekem. Mivel ők hívják az arcot képnek:D Pl dédimamám a kis unokaöcsémnek mikor nutellás az egész arca: jajjjj kicsi fiam de összemázoltad a képedet! :D

20L

2010. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki = megdugnám. Ilyen egyszerű :P

17/F

2010. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDDDDD köszi
2010. okt. 20. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

megdugnád? a fiút? húha, ott már gondok vannak:D

20L

2010. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsődleges szempont az ápoltság. Vagyis ne legyen zsíros a haja, tiszták a körmei, a fogai is legyenek rendben. Sőt szerintem a fogazat, amit elsőre megfigyelek.

Arcra pedig szerintem nem lehet konkrétumot írni, hogy mi szép. A ruházata pedig különösebben nem érdekel. Sőt az ilyen divat cicafiúk kifejezetten taszítanak. Legyen laza, jó a humora, kedves, előzékeny, udvarias. Lehessen vele hülyéskedni, piszkálódni, ne sértődjön meg mindenen, mert azt nem szeretem.

22/l

2010. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ezt félreértettem! Na mind1 így is jó.
2010. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

így is jó? húha, tényleg gázos a dolog:D

20L

2010. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2010. okt. 20. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem a jólnéz ki meg a jóképű értelmezhető ugyanúgy. bár ha jl néz ki akkor azt pl lehet arra érteni hogy helyes az arca és a testalkata is jó. de mivel itt az arcra gondoltál így sztem teljesen ugyan az.
2010. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jo a segge jo a melle.
2010. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!