Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rég voltam már rendesen szerelmes, azt hiszem, valamikor általános iskola közepén (19 vagyok). Azóta inkább csak akartam, vagy azt hittem, hogy az vagyok, de mindig erőltetett volt a dolog, pár napig nem láttam az illető lányt, és el is múlt. Azóta sincs másképp. Lehetséges, hogy nincs már meg bennem az a valami, amitől az emberek szerelmesek tudnak lenni?
2010. okt. 20. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
19F hasoló. Csak én eddig mindig roszakkal próbálkoztam, akinek volt valakijük... Addig jól elvoltunk mig nem kérdeztem rá vagy nem derült ki.
2010. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak fiatal vagy. Még előtted az élet, ha szembejön a potenciális szerelem, majd észre fogod venni.
2010. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Majd ha leszel 26 27 éves akkor majd jön magától nem szabad erőltetni különben is a fiúk későn érő típusok.
2010. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd jön valaki, akinek a kisugárzása hat rád és akkor úgyis véged lesz... :-))
2010. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!