Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eredetiek lehetnek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredetiek lehetnek ezek a hatalmas mellek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de nem tudom élképzelni hogy lehet egy ilyen vékony nőnek ekkora melle :O

Nagyon szép! Van ilyen ismitek aki hasonló adottságú?

Szép amúgy sztetek is?


[link]


2010. okt. 19. 23:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ekkorák. Utálom őket, kisebbeket szeretnék. Futásnál nagyon zavaró. Sztem eredeti. (az enyém is az).
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 soundcloud ***** válasza:
23:49 nem tudom van-e barátod, de remélem egyszer találasz olyat aki igazán szeret úgy ahogy kinézel és akkor elfogadod magad (amúgy, ha úgy nézel ki, mint a képen, akkor csinos vagy, függetlenül a melledtől-na ezt biztos nem hiszed el)
2010. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem eredetiek. A mellnek van egy természetes tartása, amit nem tud megtartani, ha műtve van. A szilikontól ugyanis elveszíti azt a természetes "esését", amit ugye a gravitáció okoz - és fent a dekoltázsnál melltartó nélkül ugyanolyan hangsúlyos lesz, mintha egy push-up melltartót visel az illető.


Amúgy szép, mert természetes, és ez tetszik.


De nem úgy szép, hogy irigyelném...

2010. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ezek a mellek nem feszesek, csak gömbölyűek és nagyok, szóval biztosan nem szilikon. látszik ígyis ,hogy melltartó nélkül eléggé lógnak
2010. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a baloldalin látszik ez a féligüres tejeszacskó effektus, de ha szilikon mégiscsak, akkor csepp alakú az biztos és alapból is volt némi melle!
2010. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

00:47


Ez NEM igaz, hogy minden szilikonon látszik, hogy mű!

NEM MINDEN szilikon emelkedik ki felül. Az emelkedik ki, ami gömbformájú szilikon. Viszont van CSEPP alakú is, ami felül belesimul a mellkasba, az alja pedig gömbölyű, és így természetesen néz ki. Csak a sok igénytelen ribanc megcsináltatja inkább gömbalakúval, és virít róla, hogy mű, viszont sok nőn nem is látszik, mert csepp alakú van benne. Nekem is van pár barátnőm, és csepp alakú implantátummal olyan mintha természetes lenne a mellük.


Egyébként van vékony lány ilyen nagy mellekkel, ami azért nem fogy le, mert a mellét nem zsírszövet alkotja, hanem mirigy. Ez mindenkinél más, hogy milyen arányban van benne zsír és mirigy.

2010. okt. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Onnan gondolom, hogy eredeti, mert a bal olalon lévő mellén (neki a jobb oldali) látszik, hogy már lóg, és "bele van göngyölítve" a melltartóba. A nagy mellekkel sokszor az a baj, hogy a melltartóban jól néznek ki, viszont melltartó nélkül korán elkezdenek lógni (PERSZE VAN KIVÉTEL), és úgy meg nekem taszítóak... olyan öreg nyanyásak. Elnézegetem a melltartós nagy mellűeket, nem arról van szó, de inkább a kismellűek tetszenek, mert az melltartó nélkül is szexi és izgató, nem olyan mint egy tehén tőgye.
2010. okt. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Fincsi cicik!Ezek eredetik.Pont ilyet nyaltam a mult héten na meg a műmellek nem gyűrődnek és ez gyűrődött szval igazi.Nagy szakértője vagyok a csecseknek
2010. okt. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szilikon. a koztudattal ellentetben a szilikonmellek is allhatnak igy. amugy nem tetszik.
2010. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!