Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettem azért h most kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettem azért h most kerül és észre sem vesz?

Figyelt kérdés

van egy srác, bevallottam neki h bejön és h esetleg többet is akarnék.. erre azt mondta h 'oké.alszik rá'

aztán 2 hétre rá írok neki h akkor most mivan?! ..elkezdett flegmázni h semmi mert, mondtam neki h ha tudta előre akk ott is elmondhatta volna :S


azóta meg képes inkább másik busszal járni csak h ne találkozzunk, nem vesz észre (direkt, mert mindenki köszön csak ő nem) és ez így nagyon rossz :S és még a fiúbaráti társaságomba is bekerült (N)


2010. okt. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

under 15?

Gyerek. Mit vársz tőle? Azt sem tudja mi van a lába között...

Ilyenre meg nem kell aludni, ha valakinek bejön a másik, akkor azon mi a francot kell agyalni meg aludni? nem értem.

F

2010. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tetszesz neki.ez egyertelmu!!!!
2010. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát sajna egyértelmű hogy nem:(, de tényleg elég bunkó hogy még hiteget hogy alszik rá....
2010. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem is az h hitegetett hanem h azt mondta h túl fiatal vagyok hozzá (ő 17 és meg 14)

most meg az h kerülget -.-

2010. okt. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!