Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félig fekete vagyok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig fekete vagyok a lányok ha megnéznek akkor? (lent)

Figyelt kérdés
Közlekedési eszközökön vagy akár Pesten sétálva a lányok sokszor megnéznek vki bátrabban, vki csak lopva tekint rám és általában ezután lenéznek a földre. Ez a nézés azért van mert ritka látvány a vagyok (bár én úgy vettem észre Pesten több négert is látni), vagy vmilyen szinten bejövök nekik?
2010. okt. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

17:36

Szerintem meg nem. Minket, férfiakat egy szép mosollyal, szemmel, egy-két kedves szóval és némi igényességgel meg lehet nyerni. De próbáljon meg egy olyan srác ismerkedni, akin semmi izom nincs...

2010. okt. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Egy vékony srácnak csak jóképűség és egy kis önbizalom kell.
2010. okt. 25. 12:05
 53/60 anonim ***** válasza:

01:34!

nekem tök izomtalan barátom van..a lányok közül, a normálisabbak egyáltalán nem azt nézik, h kin mennyi izomvan meg milyen jol néz ki...mit kezdjek vele, ha beképzelt..meg többet foglalkozik magával mint velem...

2010. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem minden bizonnyal bejösz nekik, ha jóképű vagy, persze, ezt neked kell tudnod. De, nagy bajod nem lehet, mivel félig-meddig fekete vagy, úgyhogy szinte mindegy is hogy nézel ki jó vagy náluk. Ha észrevetted, itt Mo.-n meg egyáltalán európában már kifejezetten előnyére válik egy férfinak az, ha külföldi eredetű. Még a fekete nők azon sírnak, hogy a fekete férfiak nem tisztelik a saját rasszukból származó nőket(itt ugyebár magukra gondolnak)és fehérrel, ázsiaival jönnek össze, addig a kaukázusi rasszba tartozó nők éppenhogy ellenkezőleg, kifejezetten szeretnek ázsiai, fekete, arab..stb férfiakat választani. Szal a fehér nő ilyen nagy általánosságban, nem mindenki - mert valakinek a szőke kékszem a gyengéje olyat meg ritka esetben talál arab srácban - de a masszív többség igen. Ez egy kis társadalomtudományi érdekesség. Azon a kijelentésen meg, hogy a lányok ne néznék a külsőt + az izomzatot, jót röhögtem. Mondjuk az illető leányzó aki ezt írta önmagával is ellentmondásba keveredett, mert, ha nem nézi a külsőt, akkor, hogy lehetnek vonzóak számára a fekete pasik, ráadásul barátja is van és itt "csorgatja a nyálát" gondolatban a kérdezőre vagy/és a többi fekete pasira. Amúgy elnézést semmi közöm hozzá, nem akarok személyeskedni, csak szerettem volna rávilágítani erre fura jelenségre. Na ilyen a fehér európai nő, de mindegy is, engem már nem érdekel az egész..minden jót mindenkinek! üdv.:20/F
2010. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs a vége tárgytalannak tekintendő ugyanis az egyik lány 76 %-os, a másik pedig 92 %-os. Megzavart a megegyző életkor. Mindketten 16 évesek.
2010. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Fiúk vagy lányok jönnek be? Amúgy azt mondják, hogy a fekete srácoknak nagy a farkuk. Tényleg? Amúgy ne izgulj, ha megnéznek. Megnézik az emberek azt is, aki télen színes ruhában van, vagy még sorolhatnám. Ilyenek az emberek.
2010. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
fekete pákó
2010. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
Szia! Lenne egy nagy kérdésem, ha te pont ilyen stílusú ember vagy és ha te tudod ki hogy jött ide hazánkba , mert én pont ilyen férfit keresek, de sajnos nem találok.Interneten egy link nincs ilyen (szerintem)ami ezzel foglalkozik van-e ismerősöd aki pont ilyen származású mert én ilyet keresek ha van kérlek írj nekem.e-mail-re köszi.
2010. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

#58


rasszista és diszkriminatív vagy.

2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

oksa 1. én is ilyen vagyok csak lány

2. bocsi drága rasszista f@sszopóim de még mindig jobb mintha cigó lennék ;D és kitagadnának angliából (én ott élek)

3. sztem bejössz nekik, én is úgy voltam vele mikor szerelmes voltam, ha helyes vagy akkor biztos bejössz nekik

4. tuti nem innen mennek el a feketék mert mindig magyarország a téma és folyton szídnak benneteket

2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!