Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félig fekete vagyok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig fekete vagyok a lányok ha megnéznek akkor? (lent)

Figyelt kérdés
Közlekedési eszközökön vagy akár Pesten sétálva a lányok sokszor megnéznek vki bátrabban, vki csak lopva tekint rám és általában ezután lenéznek a földre. Ez a nézés azért van mert ritka látvány a vagyok (bár én úgy vettem észre Pesten több négert is látni), vagy vmilyen szinten bejövök nekik?
2010. okt. 19. 19:43
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint a megasztáros srác akkor tuti azért néznek mert bejössz nekik :D Szerintem sexyk a félvér pasik(csajok is) :D
2010. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

őő... nem, nem úgy nézek ki


teljesen más vagyok úgy gondolom külsőre

2010. okt. 19. 20:07
 13/60 anonim ***** válasza:
Sok lánynak bejönnek a fekete pasik. A félvérek meg mégtöbbnek :D Régebben nekem is bejöttek, de ezt már kezdem kinőni, persze attól függetlenül észreveszem őket. Hát ezért, mert itt különleges vagy.
2010. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
A régebben mire vonatkozik, hány éves voltál akkor?
2010. okt. 19. 20:24
 15/60 anonim ***** válasza:
szerintem elkepzelik milyen lenne veled az agyban,teljesen begerjednek,es utana bamuljak a foldet szegyenukben. es most nem viccelek!!!!
2010. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Kort és nemet írnátok! Köszi
2010. okt. 19. 20:35
 17/60 A kérdező kommentje:

"szerintem elkepzelik milyen lenne veled az agyban,teljesen begerjednek,es utana bamuljak a foldet szegyenukben. es most nem viccelek!!!!"


Miből gondolod ezt?

2010. okt. 19. 20:36
 18/60 anonim ***** válasza:
27 eves lany vagyok...az utolso valaszolo... nehez lenne elmagyarazni de igy van. koztudott hogy milyenek az ilyen pasik.... (jo ertelemben) isteniek vagytok minden teren!!!
2010. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
bár nehéz próbáld meg kérlek :)
2010. okt. 19. 20:45
 20/60 anonim ***** válasza:
Mert manapság a feketék a menők, lásd előző, aki szerint minden (még mit nem) téren tökéletesek vagytok.
2010. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!