Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így? Hogy lehet valaki kell és utána mégse

Figyelt kérdés
Ha egy fiu nem érdeklodik utánam akkor az nekem annál tobbet jelent de miuán már elkezd érdeklodni utánam akkor elmulik a varázs és engem nem érdekel
2010. okt. 19. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ez velem is ugyanígy volt régen..mindig az kell, ami nem lehet a tiéd, ha megkaptad már nem érdekel.


viszont ha jön egy nagy szerelem, akkor ez már mindegy lesz! a barátommal már elég régóta együtt vagyunk, én mindig azt hittem, hogy sose lesz olyan fiú, akivel ezt kibirom, mert nekem is minidig elmúlt a varázs....aki elérhetetlen volt az kellett és akit megkaphattam volna azt lesz.rtam... ilyen az élet. ha majd jön az az ember, akivel egy hullámhosszon vagytok akkor ez nem lesz akadály, csak türelem!


18/L

2010. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KOszonom..talán igazad van mert most eggyut vagyok egy sráccal aki az elején nagyon kellet de végul nem lett semmi mikor már elég sokat ámítoztam rola akkor felszolt és most eggyutt vagyunk vagy 1-2 hete... de most már ugy érzem hogy nem kellett volna :(
2010. okt. 19. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Isten áldja a női lelki világotokat..
2010. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!