Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi szedje a szemöldökét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szedje a szemöldökét ha dús, és vastagabbra nő?

Figyelt kérdés

Régen szedtem emiatt a szemöldököm, volt több barátnőm is aki szívesen kiszedte. Viszont átléptem a 30-as életkort, és egy ideje nem szedem, de így meg kicsit igénytelennek néz ki a régi állapothoz.


Érdekel amúgy ez bárkit, ha nem ilyen selyemfiú megjelenésű ez által az ember?


2023. nov. 4. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, a csajok szeretik.
2023. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Az egybeszemöldököt nem árt, akár radikális módszerekkel is szétválasztani, de a legtöbb ember szemöldöke nem olyan vészes, hogy szedni kelljen (ez is inkább idősebb férfiaknál feltűnő, amikor már nagyon bozontos lesz). Sőt, szerintem rosszabb az, amikor páran (leginkább nők) leszedik az egészet, aztán ceruzával rajzolnak helyette két ilyen fordított V betűt, hogy véletlenül se legyen igazinak tűnő. Nevetségesnek hat. Arany középút...!
2023. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, a páromé is hasonló, Ő csak annyit szokott kérni, hogy középen szedjem ki azt a pár szálat, én meg egyébként is imádom csinálni, úgyhogy... :)
2023. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fodrász a hosszát szokta egy kicsit igazítani. De ennyi.
2023. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak szebb szemöldöke van mint nekem. :D



Úgyhogy nem áll fenn ilyesmi.

De mondjuk ha az orra között sok van nagyon akkor kiszedhetné. Viszont nem utasítanám csak megjegyezném neki, ő döntése lenne.

2023. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodom most, hogy a férjemnek milyen szemöldöke van...(nincs itthon)

Hát ennyire erdekel! 🤣

2023. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért férfinél se szép, ha össze van nőve, vagy olyan hosszú, hogy fonni lehetne:-) Szóval, ha extrém mértékű, akkor érdemes kicsit formázni.
2023. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!