Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végig így fog viselkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig így fog viselkedni?

Figyelt kérdés
kb egy hónapja jöttem össze a barátommal, és mindenen megsértődik, mindenen kiakad és mindenkire féltékeny. ha éppen nem érek rá vele találkozni elkezd kérdezősködni és ha nem mondom meg, rögtön levág egy nagy hisztit. szó sincs arról, hogy megcsalom, de nem értem miért kéne minden lépésemről tudnia. próbáltam már neki ezt elmondani de ezen is kiakadt. hogy értessem meg vele, hogy szeretnék kicsit szabadabban létezni?
2010. okt. 18. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy.már alapjáraton nem normális,hogy egy pasi hisztizik.idővel sajnos ez csak rosszabb lesz,tulajdonának tekint,és birtokolni akar.
2010. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korán kezdi a lelki terrort. Legalább beetethetett volna előtte.
2010. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak is, változhat, de nem az előnyére.
2010. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gázos. Régen én is csináltam ilyet. Ezért:

1.Önbizalomhiány

2.Fél hogy elveszít

3.Túlságosan felértékel téged magával szemben.

Szerencsére ezt már kinőttem, és egy csodálatos hím vált belőlem ezen tulajdonságok teljes törlésével.

2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2010. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én 17, ő 18
2010. okt. 19. 16:57
 8/8 ✖kisegoista✖ válasza:

át, te tudod mit csinálj. ha szereted, mond ki, még azt is, h ne hisztizzen (persze ne így)

am anyám is járt már így. a pasija uggyan ezt csinálta, ég ha anyámal vki telón hívta, már akkor kérdezősködött a pali. mi lett a vége? szakítás.

de ne értsd félre ezzel nem arra akarok kilyukadni, h szakíts.

2010. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!