Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanúgy tekintetek arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanúgy tekintetek arra, ha egy nő igénytelen a környezetére, mintha egy férfi az?

Figyelt kérdés

Pl. amikor nem szeretnek takarítani. Áll a mosatlan, porosak a polcok. Nincs leszedve a vízkő a csapról, rendetlenség van, nincs szépen elpakolva.

Erőlteti a mai társadalom nagyon, hogy ugyanakkor a felelőssége mindkét félnek egy pár esetén, de én egyszerűen nem tudom befogadni. A férfiról annyi jut eszembe, hogy rendetlen, igénytelen nem jó dolog, de a nő egyenesen leírja magát a szememben a sárga földig.

Ti hogyan gondolkodtok?



2023. okt. 19. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

FÉRFIKÉNT.


Rend és tisztaság szerető vagyok. Nem mániás, csak szeretem a rendet és a higiéniát, a munkámból kifolyólag is.


Volt pár érett, komoly diplomával rendelkező, dekoratív barátnőm.

De 1 kezemen meg tudom számolni, hány volt közülük aki nem dohányzott, és tiszta volt a lakása, kocsija.


Diákként voltam őr. Mikor zártunk, ellenőriztük az irodaházat, hogy mindenki elment-e. Te... a női WC-k...B+.... még ennyi év után is beleborzongok. És ezekbe kell dugnom a péniszem. :(

2023. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaz ez nem csak a környezetre, de a személyes higéniára és igényességre.


Csomó olyan dolog, amit a társadalom férfiasnak tart, tulajdonképp az, hogy az ember nem csinál semmit.


Ilyen pl a láb (nem) borotválása, a szemöldök (nem szedése), a (nem) sminkelés, a haj (nem) festése, a köröm (nem) lakkozása, az ékszerek (nem) viselése.


Szóval egy csomó dologban a férfiaknak az etalon a természetesség, míg a nõknek az az igényes, ha csinálnak egy csomó olyasmit, amit a férfiak nem.


Ja és ezeket a plusz dolgokat egy nõnek nem is mindegy milyen sztenderd szerint kell csinálnia, azaz nem eltúlozni, nem alul vagy túllõni a célon.

2023. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Gáz mind2.
2023. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"És ezekbe kell dugnom a péniszem. :("


Jó hír: nem kell.

2023. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok olyat kitalálni, ami miatt akármelyik nemet jobban lenézném. Nálam adott dolog a lenézendő, nem az, hogy ki csinálja.
2023. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Normalis ember ismwrkedesi szakadtban nem hiv oda senki a lakasara. Ugyanugy,ahigy nem ulunk be a masik kocsijaba.
2023. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy tekintek férfire és nőre is, a társadalom nagy vonalakban sajnos nem (akkor sem, ha ugyanolyan élethelyzetben levő nőt és férfit hasonlít össze, nem a htb-t a jómunkásemberrel).
2023. okt. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!