Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanúgy tekintetek arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanúgy tekintetek arra, ha egy nő igénytelen a környezetére, mintha egy férfi az?

Figyelt kérdés

Pl. amikor nem szeretnek takarítani. Áll a mosatlan, porosak a polcok. Nincs leszedve a vízkő a csapról, rendetlenség van, nincs szépen elpakolva.

Erőlteti a mai társadalom nagyon, hogy ugyanakkor a felelőssége mindkét félnek egy pár esetén, de én egyszerűen nem tudom befogadni. A férfiról annyi jut eszembe, hogy rendetlen, igénytelen nem jó dolog, de a nő egyenesen leírja magát a szememben a sárga földig.

Ti hogyan gondolkodtok?



2023. okt. 19. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben szerintem ostobaság különbséget tenni a kettő nem között. Ugyanolyan szánalmas egy nő és egy férfi igénytelensége és számomra az írja le magát, aki még 2023-ban is a nőket nézi le jobban az ilyesmi miatt.
2023. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan gáz, hiába is próbálod magadat mentegetni 😀
2023. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember gáz, ilyen téren.
2023. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Szerintem közösségi szinten a nőket ezért jobban vegzálják.

Pl. most ha arra gondolsz, hogy a házaspár meghívja a barátait otthoni sütögetésre. Ki érzi magát cikibben, ha retkes a lakás? A nő. Miért? Mert tőle várja el mindenki ezeket a feladatokat elvégezze.

Szerintem viszont elvárható minden felnőtt embertől, hogy rendben tartsa magát és a környezetét. Az, hogy ez kinek mit jelent, és pl. családon belül ezt hogyan osztják le, mindenki döntse el magának, mindenkinek más a tiszta és rendes, de szerintem sok férfi erre eleve igénytelenebb, ezért eleve sokkal kisebb az elvárás feléjük.

2023. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

4.


Továbbá okosan, nem hívják meg magukhoz a vendégeket, hanem elmennek egy olyan helyre, ami erre a célra való. Mai napig nem tudom miért hív meg bárki bárkit is a saját otthonába, ahol senkinek semmi keresnivalója nincs, a rokonokat leszámítva.

2023. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Éltem együtt férfival, nővel. Mondanám, hogy ugyanannyira zavart az igénytelenség, de nem. A nők az igénytelenség új szintjét mutatták meg nekem.
2023. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

5 Ennek a válasznak az égvilágon semmi köze nincs a kérdéshez, pláne nem az én válaszomhoz.

A fenti példámat azért hoztam fel, hogy példázzam, hogy közösségi és társadalmi szinten ilyen tekintetben a nők felé nagyobb az elvárás.


Mellesleg:

- Azért mert te valamit nem értesz, nem jelenti, hogy nem létező dolog. Azzal érvelni, hogy a férfiak nem hívnak fel magukhoz embereket, mert TE h-lyeségnek tartod olyan, mintha én azt mondanám, hogy minden nő utál mert mert én nem szeretek főzni és nem értem, abban mi a jó...

- Az én válaszomban párt emlegettem, nem szingli nőt és férfit. Egyébként szerintem a férfiak hajlamosabbak felhívni embereket magukhoz, legalábbis ha csak annyiból indulok ki, hogy hány pasi hívott fel engem magához (sok) és én hányat hívtam fel magamhoz (egyet sem) pl. kifejezetten rövid ismertség után.

-Azért még mert valaki nem megy hozzád, attól még illik igényesnek lenni a környezetedre.

2023. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ugyanolyan igénytelen, és ugyanolyan zavaró. Ez nem attól függ, hogy milyen nemű az illető.
2023. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

"A férfiról annyi jut eszembe, hogy rendetlen, igénytelen nem jó dolog, de a nő egyenesen leírja magát a szememben a sárga földig."


Akkor te vagy hímsoviniszta vagy, vagy igazi cseléd alkat.

2023. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

7.


Akkor csak takarítgass, szolgalelkűen, mások kedvéért.

2023. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!